ایسنا/ مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن پیش بینی شرایط آب و هوایی طی سه روز آینده، از پیش بینی گرد و خاک و وزش باد شدید برای برخی مناطق سیستان و بلوچستان و به ویژه زابل خبر داد.

احد وظیفه، درباره پیش‌بینی وضعیت آب و هوای استان‌های کشور، گفت: طی دو روز آینده افزایش ابر و بارش‌های خفیف و پراکنده‌ای در برخی نقاط استان‌های گیلان و مازندران رخ خواهد داد. همچنین طی سه روز آینده در برخی از مناطق سیستان و بلوچستان و به ویژه منطقه زابل وزش باد شدید همراه با گردوخاک پیش‌بینی می‌شود که در برخی مناطق می‌تواند منجر به خیزش گرد و خاک شود.

وی ادامه داد: طی امروز و فردا در ساعات بعد از ظهر برای جنوب سیستان و جنوب کرمان، شمال هرمزگان و شرق فارس، افزایش ابر و رگبار و رعد و برق و گاهی وزش باد پیش بینی می‌شود. در روز پنجشنبه نیز برای برخی نقاط مرزی جنوب غرب کشور در بعضی ساعات وزش باد شدید و گرد و خاک دور از انتظار نیست.

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی در ادامه، درباره وضعیت جوی استان تهران در روز چهارشنبه، توضیح داد و گفت: آسمان این استان در روز چهارشنبه صاف گاهی، همراه با وزش باد پیش بینی می‌شود. بیشینه دما در این روز ۳۶ و کمینه آن ۲۴ درجه بالای صفر خواهد بود.

وی همچنین اضافه کرد: در روز پنجشنبه آسمان استان تهران صاف و گاهی همراه با وزش باد خواهد بود. دمای هوا در گرم‌ترین ساعت ۳۹ ودر خنک‌ترین ساعت ۱۸ درجه سانتی‌گراد پیش بینی می‌شود.

همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar

ازکي بيمه بگيرم؟
ازکي آگهی