تسنیم/ سوگل برای هواخوری به پشت‌بام رفت، در آن لحظه ایمان نیز پشت سر سوگل به پشت‌بام رفت اما لحظاتی بعد مضطرب برگشت و گفت سوگل خودش را...

شب گذشته مأموران کلانتری 147 نارمک در تماس با بازپرس کشیک قتل پایتخت اعلام کردند دختر جوانی به نام سوگل بر اثر سقوط از پشت‌بام یک ساختمان چهار طبقه در خیابان مجیدیه جنوبی دچار جراحت شده و به بیمارستان انتقال یافته است همچنین مأموران خبر دادند که دو پسر و یک دختر جوان را در رابطه با این پرونده بازداشت کرده‌اند.

متهمان این پرونده پیش از ظهر امروز به دادسرای امور جنایی تهران منتقل شدند و نازنین یکی از متهمان این پرونده در اظهاراتش به قاضی مرادی؛ بازپرس امور جنایی تهران گفت: بعدازظهر روز گذشته از سر کار به خانه دوستم شاهین در مجیدیه شمالی رفتم، در آنجا علاوه بر شاهین، ایمان و عماد (خواهرزاده شاهین) نیز حضور داشتند که با سوگل نیز تماس گرفتم و او نیز نزد ما آمد، در آنجا سوگل با ما درد و دل کرد و از ما خواست که با نامزدش احسان تماس بگیریم و او نیز به آنجا بیاید که با احسان تماس گرفتیم و احسان نیز به خانه شاهین آمد.

وی افزود: احسان به خانه شاهین آمد اما با سوگل جروبحث کردند و سوگل شروع به گریه کردن کرد که احسان از خانه خارج شد و سوگل گفت برای هواخوری به پشت‌بام می‌رود، در آن لحظه ایمان نیز پشت سر سوگل به پشت‌بام رفت اما لحظاتی بعد مضطرب برگشت و گفت سوگل خودش را از پشت‌بام به کوچه انداخته و در نهایت ایمان از آنجا متواری شد، ما نیز به سرعت با اورژانس تماس گرفته و سوگل را به بیمارستان بردیم که خوشبختانه سوگل زنده ماند.

دیگر متهمان این پرونده نیز همین اظهارات را مطرح کرده و تحقیقات درباره این پرونده با دستور قاضی مرادی؛ بازپرس امور جنایی تهران ادامه دارد.

همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar