فارس/ رئیس کلانتری ۱۱۸ ستارخان در خصوص وقوع حادثه تصادف رانندگی در خیابان صادقیه تهران و مصدومیت چهار نفر از جمله یک کودک هفت ساله سخن گفت.

سرهنگ علیرضا شعبانپور، به بیان جزئیات تصادف رانندگی که بعدازظهر امروز در خیابان صادقیه تهران به وقوع پیوست، پرداخت و اظهار داشت: رأس ساعت ۱۸:۳۰ دقیقه امروز مأموران این کلانتری از وقوع تصادفی جرحی حد فاصل فلکه اول و دوم صادقیه مطلع شده و بلافاصله به محل اعزام شدند.

رئیس کلانتری ۱۱۸ ستارخان تصریح کرد: بعد از حضور مأموران در محل مشخص شد که یک دستگاه خودروی پژوپارس سفید با عابران پیاده مقابل پاساژ برخورد کرده است.

سرهنگ شعبانپور با بیان این مطلب که این حادثه چهار مصدوم داشته است، ادامه داد: در تحقیقات مشخص شد مالک خودرو همراه با شاگرد مغازه‌اش به این محل مراجعه کرده و برای انجام کاری ماشین را پارک و سوئیچ را برنداشته و از خودروی خود خارج می‌شود.

وی ادامه داد: در این حین شاگرد ۱۸ ساله این فرد که درون خودرو بود از روی کنجکاوی ماشین را روشن می‌کند؛ متأسفانه به دلیل عدم مهارت در کنترل خودرو با عابران پیاده مقابل پاساژ برخورد می‌کند.

این مقام ارشد کلانتری ۱۱۸ تصریح کرد: بر اثر این برخورد یک آقا، دو خانم و یک کودک هفت ساله مصدوم شدند؛ راننده ۱۸ ساله بازداشت و خودرو توقیف شد و تحقیقات در این زمینه ادامه دارد.

همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar