ایرنا/ سید تقی نوربخش مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی مقارن ساعت 16 عصر امروز پنجشنبه در سانحه رانندگی که در حومه گرگان مرکز استان گلستان رخ داد؛ مصدوم شد.

بر اساس مشاهدات عینی «ایرنا» خودرو لندکروز تویوتا حامل مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی و دو نفر دیگر از مدیران وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در دوربرگردان روستای شصت کلای گرگان با تریلر عبوری برخورد که بر اثر آن تمامی سرنشینان خودرو سواری مصدوم شدند. بر پایه این گزارش نوربخش مدیرعامل تامین اجتماعی از ناحیه سر آسیب بیشتری دیده است و همراهان وی شامل آقایان حنیف و تاج الدین از مدیران ستادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز مصدوم شده اند. گفتنی است مصدومان بلافاصله و پیش از رسیدن خودرو مرکز فورتیهای پزشکی گرگان با سواری به بیمارستان انتقال یافتند.

نور بخش در اتاق عمل
براساس گزارش تسنیم، حال نوربخش و معاون وی که به مرکز درمانی منتقل شده و در اتاق عمل هستند، وخیم گزارش شده است. سخنگوی سازمان اورژانس کشور در گفتگو با فارس اظهار کرد: در این حادثه 5 نفر مصدوم شدند. خالدی افزود: تاج‌الدین معاون نوربخش نیز در این حادثه دچار مصدومیت شدید شده که هم اکنون در حال سی‌پی‌آر است. وی گفت: یک نفر دیگر نیز در این حادثه دچار ترومای شدشد شده که هم اکنون با سطح هوشیاری پایین تحت مراقبت ویژه است.

به گزارش ایرنا، بر خلاف آنچه برخی رسانه ها اعلام کرده اند خودرو شریعتمداری وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی و استاندار گلستان در صحنه نبوده و دچار سانحه نشده است. شریعتمداری وزیر کار و تعاون امروز سفر کاری به استان گلستان داشت.


ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید