باشگاه خبرنگاران/ سرکلانتر دوم پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری سارقانی خبر داد که با فروش قطعه‌های گران بهای سرقتی خودرو جنسیس اقدام به تجهیز خودرو شخصی خود کرده بودند.

سرهنگ فرزاد تاجره سرکلانتر دوم پلیس پیشگیری تهران بزرگ در گفتگو با خبرنگار حوزه حوادث و انتظامی گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، اظهار کرد: سارقی که با همدستی یک زن جوان به سرقت رادار کروز خودرو‌های جنسیس اقدام می‌کردند، توسط پلیس شناسایی و دستگیر شدند.
وی با بیان اینکه ارزش مالی این قطعه 50 میلیون تومان است، در خصوص نحوه سرقت متهمان گفت: این زن جوان پس از شناسایی خودرو‌های عبوری جنسیس در پایتخت، مقابل خودرو‌ها قرار گرفته و سوار بر آن‌ها می‌شدند و با ارسال پیامک به همدست خود زمینه سرقت قطعه را فراهم می‌کردند.
سرکلانتر دوم پلیس پیشگیری پایتخت با اشاره به اینکه تاکنون سه قطعه رادار کروز از متهمان کشف شده است، گفت: متهم در گذشته نیز به همین علت به مدت یک ماه در زندان بود و پس از آزادی از زندان نیز دوباره اقدام به سرقت کرده بود.
وی افزود: متهمان با فروش قطعه‌های سرقتی خودروها، پژو 405 شخصی خود را به آخرین سیستم‌های روز مجهز کردند که بالغ بر 70 میلیون تومان ارزش مالی سیستم‌ها و آپشن‌های اضافه شده به این خودرو برآورد شده است.
سرهنگ تاجره خاطرنشان کرد: پرونده متهمان جهت بررسی بیشتر به مقام قضایی ارجاع داده شد.


ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید