باشگاه خبرنگاران/ سرهنگ یوسف‌وند از دستگیری اعضای باند ۳ نفره سرقت از مطب‌ پزشکان شهر ری خبر داد.

سرهنگ کرم یوسف‌وند رئیس پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران بزرگ اظهار کرد: با وقوع ۴ فقره سرقت از مطب پزشکان در شهر ری شناسایی و دستگیری سارقان در دستور کار مأموران پلیس قرار گرفت.
وی با بیان اینکه پس از تحقیقات انجام شده مشخص شد که این سرقت‌ها توسط اعضای یک باند صورت گرفته است، افزود: مأموران پلیس توانستند مخفیگاه متهمان را در مهرشهر و پردیس کرج شناسایی و هر 3 عضو این باند را دستگیر کنند و همچنین در بازرسی از مخفیگاه متهمان تعدادی اموال مسروقه نیز کشف شد.
سرهنگ یوسف‌وند تصریح کرد: متهمان در بازجویی‌های انجام شده، علاوه بر ۴ فقره سرقت از مطب پزشکان به یک فقره سرقت از منزل نیز اعتراف کردند.
وی در خصوص سرقت از منزل توسط متهمان گفت: متهمان پس از اینکه مدتی منزل مسکونی مالباخته را تحت نظر گرفتند و متوجه شدند که زن و مرد صاحبخانه به تنهایی زندگی می‌کنند و در ساعتی از روز فقط زن خانواده در منزل حضور دارد و بلافاصله پس از خروج مرد از منزل، وارد منزل شده و با بستن دست و پای همسرش، حدود ۸۰ میلیون تومان طلا سرقت کرده‌اند.
رئیس پایگاه نهم پلیس آگاهی پایتخت خاطر نشان کرد: متهمان برای تحقیقات بیشتر در اختیار پایگاه پلیس آگاهی پایتخت قرار گرفتند.


ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید

نسخه جديد
آگهی