عصر ایران/ رئیس کلانتری 130 نازی آباد از دستگیری سارق سابقه دار به اتهام 15 فقره سرقت گوشی در جنوب تهران خبر داد.

سرهنگ رسول جهانی در تشریح این خبر بیان داشت: روز گذشته یک شهروند به یکی از واحدهای این کلانتری در محله دوم نازی آباد مراجعه کرد و عنوان داشت در محله دیگری از نازی آباد، یک سارق با پاتوق کردن خانه ای مجردی، به سرقت از شهروندان مبادرت دارد.
وی افزود: سریعا ماموران عملیات کلانتری وارد عمل شده و با هماهنگی های قضائی به خانه مجردی ورود پیدا کردند که پس از بررسی محل، چهار نفر حین مصرف مواد مخدر دستگیر شدند که از آنان 140 گرم ماده مخدر تریاک کشف و ضبط شد.
وی ادامه داد: یکی از متهمان دستگیر شده، مردی 34 ساله از تبعه بیگانه بود که با بررسی سوابق وی مشخص شد او قبلا نیز به اتهام سرقت دستگیر شده است و این منزل که در اختیار وی قرار داشت را به پاتوق سارقان و مصرف کنندگان مواد مخدر تبدیل کرده بود.
این مقام انتظامی در ادامه افزود: طی تجسس انجام شده در این خانه مجردی، 25 گوشی سرقتی سالم به همراه 8 عدد گوشی قطعه قطعه شده، یک عدد لپ تاپ، یک عدد گردنبند و 12 عدد رم گوشی به دست آمد.
وی ادامه داد: متهم مدعی بود که این گوشی ها را بیشتر در منطقه جنوب شهر تهران سرقت کرده است و با بررسی هایی که ماموران در همان تحقیقات اولیه به انجام رساندند معلوم شد یکی از همان گوشی های سالم برای فردی در شمالغرب ایران می باشد که در تماس با صاحب گوشی، وی عنوان داشت گوشی اش را چندی پیش در شهر خودش سرقت کرده اند.
رئیس کلانتری نازی آباد عنوان داشت: متهم تحت بازجویی قرار گرفت و مدعی شد گوشی های سرقتی را برای صادر کردن به یکی از کشورهای همسایه آماده می کرد و بنا بوده آنها را فردا به یکی از شهرهای مرزی ایران ارسال کند که در این امر ناکام می ماند.
وی تصریح کرد: در ادامه بازجویی ها، متهم عنوان داشت که تنها 15 فقره سرقت مرتکب شده و مابقی گوشی ها را نیز مالخری کرده است. تحقیقات برای مشخص شدن تمامی زوایای پنهان ماجرا جریان دارد.
بنابراین گزارش، ارزش اموال مکشوفه از متهم حدودا 90 میلیون تومان می باشد.
ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید