آخرین خبر/ معاون اجتماعی پلیس مازندران گفت: انتشار کلیپ درگیری یک شهروند با عوامل انتظامی قائم شهر در فضای مجازی مربوط به دو سال قبل است.

سرهنگ مسعود تقدیسی، با اشاره به انتشار کلیپی در فضای مجازی و درگیری یک شهروند با عوامل انتظامی شهرستان قائم شهر، گفت:: این فیلم مربوط به سال ۱۳۹۶ و حواشی برگزاری مسابقات لیگ دسته اول کشور بین تیم نساجی با یکی از تیم‌های حاضر در لیگ بوده است.

وی افزود: در این فیلم فردی که با ماموران انتظامی درگیر می‌شود، قصد عبور از خیابان جویبار - کوچه خزر ۶ را داشته که این خیابان به دلایل انتظامی و ترافیکی در زمان برگزاری مسابقه از سوی پلیس یک طرفه شد و فقط خودرو‌های تیم میزبان و میهمان مجاز به تردد از این مسیر بودند.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی مازندران، گفت: این شهروند بدون توجه به محدودیت‌های ترافیکی و انتظامی اقدام به حرکت در مسیر فوق کرده که با ممانعت مامور پلیس راهور مستقر در محل مواجه و با وی درگیر می‌شود.

سرهنگ تقدیسی، افزود: این فرد در ادامه قصد بر هم زدن نظم عمومی و تشویش اذهان عمومی را داشته که عوامل راهور به منظور پیشگیری از وقایع بعدی از عوامل انتظامی و یگان امداد شهرستان درخواست کمک می‌کند.

وی گفت: با حضور عوامل انتظامی فرد مهاجم که همواره بر عمل خود اصرار داشته به دستور ماموران پلیس تمکین نکرده و مجددا با ماموران درگیر می‌شود و در نهایت کنترل و به کلانتری مرکزی شهرستان هدایت شد.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی مازندران با بیان اینکه این فرد پس از انتقال به کلانتری و توجیه و ارشاد با اخذ تعهد آزاد شد، افزود: برابر تحقیقات به عمل آمده این فرد با توجه به اطلاع از تعطیلی سالن ورزشی بر اساس هماهنگی بین نیروی انتظامی و هیئت فوتبال که سالن‌ها ورزشی ۴ ساعت قبل از بازی و یک ساعت بعد از بازی تعطیل و درب آن قفل است، اصرار بر حضور در سالن ورزشی را داشت که با ممانعت پلیس مواجه شد.

سرهنگ تقدیسی با اشاره به اینکه اجرای طرح‌های ویژه ترافیکی و انتظامی در زمان برگزاری مسابقات لیگ فوتبال صرفا برای استفاده و بهره مندی هم ورزش دوستان و ورزشکاران در محیطی با نظم، امنیت و آرامش است، از شهروندان و علاقمندان به مسابقات فوتبال و ورزشکاران خواست؛ با رعایت نظم و قانون پلیس را در برقراری نظم و امنیت یاری کنند.


ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید