فارس/ رئیس پلیس راه مازندران گفت: تردد خودروها در محورهای هراز و کندوان از مسیر شمال به جنوب در برخی مقاطع به‌صورت نیمه‌ سنگین است.

علیرضا قدمی با اشاره به لغزنده بودن مقطعی محورهای مازندران، افزود: لازم است رانندگان در تردد احتیاط کنند.

رئیس پلیس راه مازندران با اعلام اینکه تردد تمامی تریلی، کامیون و کامیونت نیز کماکان از محور کندوان ممنوع است، اضافه کرد: تردد تمامی وسایل نقلیه از ساعت 14 تا 24 روز یک‌شنبه امروز نخستین روز اردیبهشت ماه از کرج به سمت مرزن‌آباد ممنوع شده و با اعلام ماموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 17 تا 24 همان روز از مرزن‌آباد به سمت کرج به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود.

این مسؤول با اشاره به ممنوع بودن تردد تمامی تریلی‌ها کماکان از محور هراز، بیان کرد: تردد تمامی کامیون و کامیونت‌ها از ساعت 6 تا 24 امروز از این محور ممنوع است.

قدمی ادامه داد: همچنین تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14 تا 24 امروز از رودهن به سمت آمل ممنوع شده و با اعلام مأموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از آب‌اسک به سمت رودهن به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود.

وی یادآور شد: تردد تمامی تریلی‌ها از ساعت هشت تا 24 امروز از مسیر شمال به جنوب محور سوادکوه ممنوع خواهد بود.

رئیس پلیس راه مازندران با تأکید بر استفاده همه سرنشینان از کمربند ایمنی، خاطرنشان کرد: استفاده همه سرنشینان خودروها به کاهش صدمات در زمان تصادف کمک می‌کند.

قدمی در پایان گفت: باتوجه به شرایط جوی احتمال ریزش و رانش در محورهای کوهستانی مازندران وجود دارد که لازم است توصیه‌ها و هشدارها را جدی بگیرند.ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید