تسنیم/ امیرمحمد و برادرش برای افطار نخستین روز ماه رمضان وارد پارک شده بودند که سگی به سمت آنها آمد؛ وقتی به صاحب سگ درباره رها بودن او اعتراض کردند، صاحب سگ با چاقو پاسخش را داد و فرار کرد.

شامگاه سه‌شنبه (17 اردیبشهت 98) مصادف با نخستین روز ماه مبارک رمضان امیرمحمد رشیدی‌پور به همراه برادر بزرگش برای افطار وارد پارکی در خیابان ستارخان شده و مشغول افطار شدند.

دقایقی نگذشته بود که سگ عظیم‌‌الجثه‌ای به طرف امیرمحمد و برادرش آمد و منجر به واکنش این دو برادر شد.

در ادامه صاحب سگ که مرد جوانی بود به مشاجره با امیرمحمد و برادرش پرداخت اما با وساطت رهگذران موضوع خاتمه یافت و امیرمحمد و برادرش به طرف خروجی پارک رفتند.

در این حین، صاحب سگ با چاقو به سمت این دو برادر حمله‌ور شد و چهار عمیق به کمر امیرمحمد وارد کرد و بلافاصله متواری شد.

امیرمحمد که بر اثر این حادثه غرق در خون شده بود توسط برادرش به بیمارستان رسول اکرم (ص) انتقال یافت و تحت عمل جراحی قرار گرفت.

به دنبال این ماجرا، تحقیقات و پیگیری‌های انتظامی و قضایی برای بازداشت ضارب آغاز شده اما هنوز منجر به بازداشت وی نشده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، آذر ماه سال 97 بود که در اتفاقی مشابه دو سگ از نژاد پیتبول و ژرمن در حضور صاحبان آنها به دختر 10 ساله‌ای حمله‌ور شده و آسیبهای شدیدی به این کودک وارد شد.

پس از این اتفاق؛ سردار حسین رحیمی؛ فرمانده انتظامی تهران بزرگ با اعلام ممنوعیت سگ‌گردانی در شهر تهران، گفت: طی جلسه‌ای با هماهنگی با دادستان تهران قرار شد با هرگونه سرگردانی داخل شهر تهران، معابر و پارکها برخورد شود.


ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید