باشگاه خبرنگاران/ مامور پلیس با هل دادن متهمی که دست‌بند به دستش بسته شده بود موجب برخورد شدید سرش به دیوار بازداشتگاه و جراحت شدید او شد.

ویدئویی که به تازگی منتشر شده است بدرفتاری مامور پلیس آمریکا با یک متهم در داخل بازداشتگاه پلیس را به تصویر می‌کشد. در ابتدای این ویدئو که در یکی از ادارات پلیس میامی تهیه شده است مامور پلیس «لستر بروان» ۵۱ ساله در حال انتقال متهمی با نام خوزه گارسیا به یک اتاق دیده می‌شود.

در ادامه در حالی خوزه گارسیا دستانش توسط دست‌بند به پشت کمرش بسته شده است این مامور پلیس در حضور همکارانش با هل دادن، موجب برخورد شدید سر او به دیوار می‌شود. این ویدئو نشان می‌دهد که پس از برخورد سر خوزه به دیوار در حالی که قسمتی از سرش زخمی شده است خون از سر او روی بدنش سرازیر می‌شود.

خوزه گارسیا در صبح تاریخ ۱ دسامبر به دلیل ایجاد مزاحمت و بی‌نظمی در حالی که به دلیل مصرف مشروبات الکلی حالت عادی نداشت توسط ماموران دستگیر شده بود. لستر براون اکنون با اتهام ضرب‌وشتم و همچنین سوءاستفاده از موقعیت خود به عنوان مامور پلیس روبرو است. براون که صبح چهارشنبه بازداشت شده بود اکنون با قرار وثیقه ۱۰۰۰۰ دلاری آزاد شده و قرار است محاکمه شود.

ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید