باشگاه خبرنگاران/ فرمانده غرب یگان امداد پایتخت از دستگیری سارق خودروی سواری مزدا خبر داد.

سرهنگ علیرضا عجمی فرمانده غرب یگان امداد پایتخت بیان داشت: روز گذشته واحد گشت انتظامی قرارگاه غرب یگان امداد پلیس پایتخت هنگام گشت زنی در محدوده خیابان اردکان به رفتار راننده و سرنشین یک دستگاه خودروی سواری مزدا مشکوک و برای بررسی موضوع پلاک انتظامی خودرو را استعلام می‌کنند که پس از استعلام از مرکز پیام، مشخص می‌شود، خودرو سرقتی بوده و سابقه ثبت سرقت دارد.

وی بیان داشت: بلافاصله تیم یگان امداد برای توقیف خودرو و دستگیری راننده و سرنشین خودرو وارد عمل شدند و دستور توقف خودرو را می‌دهند، ولی راننده خودرو بدون توجه به فرمان‌های پلیسی به سرعت خود افزوده و از محل می‌گریزند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: با فرار متهمان عملیات تعقیب و گریز آغاز و چندین مرتبه گشت انتظامی فرمان ایست می‌دهد، ولی متهمان اعتنایی به فرمان‌های پلیسی نکرده و در نهایت ماموران برای جلوگیری از ورود خسارت‌های مالی و جانی چند تیر هوائی شلیک و سارقان بناچار خودرو را در خیابان شهدای صادقیه متوقف و به صورت پیاده از محل متواری می‌شوند.

بیشتر بخوانید: کشف پراید سرقتی رها شده در بزرگراه امام رضا(ع)
سرهنگ عجمی افزود: هر دو متهم پس ازمدتی تعقیب دستگیر و در بازرسی از خودروی سرقتی تعدادی تجهیزات دفاعی، ۳ عدد شاه کلید، ۳۲ عدد کلید گاو صندوق، ۳ عدد کارت خودرو، ۵ عدد کارت سوخت، ۲ دستگاه ضبط خودرو، ۳ عدد دزد گیر خودرو و ۲ قبضه سلاح سرد کشف و متهمان در تحقیقات اولیه به جرم ارتکابی اعتراف می‌کنند.

وی اضافه کرد: هر ۲ متهم برای سیر مراحل قانونی و شناسایی سایر جرائم مشابه در اختیار عوامل پلیس پیشگیری قرار گرفتند.


ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید

رزرو آنلاين بليط
ساميار آگهی