باشگاه خبرنگاران/ معاون امور حج و زیارت سازمان حج و زیارت درباره انتخاب بازه زمانی مشخص برای سفر اربعین در سامانه سماح توضیحاتی داد.

اکبر رضایی، با اشاره به ثبت نام زائران اربعین در سامانه سماح اظهار کرد: آمار ثبت نام زائران در سامانه سماح برای پیاده روی اربعین بدون هیچ مشکلی در حال افزایش است و زائران می‌توانند تا لحظات آخر در این سامانه ثبت نام کنند.

او در پاسخ به سوال اینکه اگر زائران بازه زمانی سفر اربعین را در سامانه سماح دقیق مشخص نکنند برایشان مشکل ایجاد می‌شود یا خیر؟ گفت: زائران باید بازه زمانی سفر اربعین خود را در سامانه سماح مشخص کنند و اگر زائری بعد یا قبل از بازه زمانی مشخص شده به عتبات مشرف شود به هنگام خروج از مرز برای او مشکلی ایجاد نمی‌شود.

معاون امور حج و زیارت سازمان حج و زیارت تاکید کرد: انتخاب بازه زمانی سفر تنها برای برنامه ریزی‌های دقیق‌تر سازمان حج و زیارت قابل اهمیت است بنابراین زائران بهتر است بازه زمانی دقیق خود را انتخاب کنند.

رضایی افزود: با مشاهده بازه زمانی زائران برای سفر اربعین قبل از سفر سازمان حج و زیارت می‌تواند سقف خروجی از مرز‌ها اطلاع یابد و برای پایانه حمل و نقل زائران برنامه ریزی دقیق تری داشته باشد.


ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید

رزرو آنلاين بليط
ساميار آگهی