رادیو اربعین/ سردار عظیمی با تاکید بر ضرورت داشتن گذرنامه برای خروج از کشور، گفت: هیچ کسی بدون گذرنامه اجازه خروج از مرز را ندارد و حتما باید با گذرنامه معتبر در مرز حضور پیدا کنند.

سردار عظیمی فرمانده تیپ سوم امام حسین (ع) یگان های ویژه ناجا و فرمانده قرارگاه حضرت رسول اکرم (ص) مستقر در مرز مهران در ارتباط تلفنی با رادیو اربعین با اشاره به وضعیت زوار در مرز مهران گفت: در حال حاضر مشتاقان حسینی با تلاش و همت همه دست اندرکاران اربعین حسینی و به ویژه همکارانم در تمامی بخش های نیروی انتظامی به ویژه یگان های نیروی ویژه ناجا به صورت روان در مرز مهران در حال عبور هستند.

وی بیان کرد: در روز گذشته نزدیک به ۱۸۰ هزار نفر از زائران از مرز مهران عبور کردند و با این سیل عظیم زائران که اکنون دارند از مرز عبور می کنند پیش بینی می شود این رقم امروز از مرز ۲۰۰ هزار نفر هم بگذرد.

فرمانده تیپ سوم امام حسین (ع)یگان های ویژه ناجا با اشاره به اینکه امسال زائران قانونمند تر از قبل هستند، اظهار کرد: اکثر زائران با گذرنامه های معتبر در مرز حضور پیدا کردند و این باعث تسریع کار ما می شود و همکاران ما بهتر می توانند زائران را از مرز عبور دهند.

وی به زوار توصیه کرد: مشکل ما در حال حاضر مشمولین وظیفه عمومی هستند که بخشی از زائران که مشتاق حضور در این کنگره عظیم هستند قبل از حضورشان، اقدامات خروج خود را انجام ندادند و در اینجا با مشکل مواجه می شوند. از هموطنان خواهشمندم کسانی که این مشکل را دارند قبل از حضورشان آن را حل کنند در غیر این صورت به مرز تشریف نیاورند که قطعا با مشکل مواجه خواهند شد.

سردار عظیمی با تاکید بر ضرورت داشتن گذرنامه برای خروج از کشور، گفت: هیچ کسی بدون گذرنامه اجازه خروج از مرز را ندارد و حتما باید با گذرنامه معتبر در مرز حضور پیدا کنند.

وی در خاتمه گفت: زوار حتما به توصیه های همکارانم در طول مسیر و در محل پایانه مهران همکاری کنند و به آن ها عمل کنند و به خاطر ازدحام جمعیت در گیت ها سعه صدر داشته باشند تا همکاران ما بتوانند کار خروج زائران از مرز را انجام دهند.


ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید