باشگاه خبرنگاران/ رییس پلیس راه مازندران گفت: به دلیل سهولت در آمد و شد خودروها، جاده چالوس و هراز امروز شنبه ۲۷ مهرماه یک طرفه می‌شود.


سرهنگ علیرضا قدمی رییس پلیس راه مازندران ، با اشاره به ادامه محدودیت‌های ترافیکی به مناسبت ایام اربعین، گفت: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۳ تا ۲۴ امروز شنبه ۲۷ مهرماه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و در صورت اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ تا ۲۴ امروز از مرزن آباد به سمت کرج بصورت یک طرفه خواهد بود.

سرهنگ قدمی گفت: تردد کلیه وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ تا ۲۴ امروز شنبه ۲۷ مهرماه از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و در صورت اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ تا ۲۴ امروز، از آب اسک به سمت رودهن (محدوده مشاء) بصورت یک طرفه است.

سرهنگ قدمی گفت: در صورت افزایش حجم تردد و عدم گنجایش سطح راه و به منظور تخلیه بار ترافیکی محدودیت‌های مقطعی در هر ساعت از شبانه روز از مسیر شمال به جنوب و یا جنوب به شمال محور‌های هراز و چالوس اعمال خواهد شد.

او افزود:با اشاره به محدودیت‌های ترافیکی در جاده هراز، گفت: تردد کلیه کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی که از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز چهارشنبه ۲۴ مهر ماه ممنوع شده بود، از ساعت ۶ صبح تا ۲۴ امروز شنبه ۲۷ مهرماه نیز از این جاده ممنوع است.

او افزود:تردد کلیه تریلر‌ها به استثنای تریلر‌های حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی ازساعت ۸ صبح تا ساعت ۲۴ امروز شنبه ۲۷ مهرماه از مسیر شمال به جنوب محور فیروزکوه نیز ممنوع است.

سرهنگ قدمی گفت: به همین منظور، تردد انواع موتورسیکلت به جز موتورسیکلت‌های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت‌های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک تا ساعت ۶ صبح روز یکشنبه ۲۸ مهر ماه از محور‌های کرج- چالوس، هراز، فیروزکوه و بالعکس ممنوع است.

رئیس پلیس راه استان مازندران، در خاتمه از رانندگانی که قصد تردد در محور‌های مواصلاتی استان مازندران را دارند، خواست: ضمن رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های ۲۱۸۲۴۴۲۰ و ۲۱۸۲۴۴۳۴ پلیس راه استان با پیش شماره ۰۱۱ تماس بگیرند.


ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید