آخرین خبر/ مدارس برخی استان ها به دلیل بارش برف، برودت هوا و پیشگیری از شیوع آنفلوآنزا فردا تعطیل شدند.

استان قم
بنا بر اطلاعیه صادره از سوی اداره کل مدیریت بحران استان قم تمامی پیش‌دبستانی‌ها, مهدکودک‌ها و مدارس استان قم فردا چهارشنبه و پس‌فردا پنج‌شنبه مورخ 20 و21 آذرماه تعطیل است. این تعطیلی ها با توجه به پیشنهاد کمیته پیشگیری و کنترل آنفلوآنزا و موافقت استاندار قم به‌منظور پیشگیری و تسریع در کنترل بیماری آنفلوآنزای این تعطیلی‌ها اعمال‌شده است.
"آخرین خبر" استان قم در تلگرام

خراسان شمالی
به دلیل پیشگیری از شیوع آنفلوآنزا فردا چهارشنبه 20 آذر 1398 تمام مدارس مقطع ابتدایی شهری و روستایی شهرستان بجنورد در دو نوبت صبح و عصر تعطیل شد. 
"آخرین خبر" استان خراسان شمالی در تلگرام

استان زنجان
به دلیل بارش برف و برودت هوا تمامی مدارس استان زنجان در تمام مقاطع تحصیلی در نوبت صبح و عصر تعطیل است. این تعطیلی شامل مدارس تمامی مناطق و نواحی ۱۴گانه آموزش و پرورش استان است. وی اضافه کرد: تعطیلی مدارس این استان از طریق روابط عمومی آموزش و پرورش اطلاع‌رسانی می‌شود.


استان آذربایجان غربی
با توجه به برودت شدید هوا در شهرستان چالدران و جلوگیری از شیوع بیمار‌های فصلی، مدارس ابتدایی و متوسطه دوره اول تحصیلی این شهرستان چهارشنبه ۲۰ آذر در نوبت صبح و بعد از ظهر تعطیل می‌باشد. همچنین اداره اطلاع رسانی این استان اعلام کرده است با توجه به برودت هوا و در راستای اقدامات پیشگیرانه از شیوع بیماری‌های فصلی، مراکز پیش دبستانی، تمامی مقاطع تحصیلی و آموزشگاه‌های علمی آزاد و زبان‌های خارجی دارای مجوز از آموزش و پرورش در سطح استان آذربایجانی غربی فردا چهارشنبه ۲۰ آذر در نوبت صبح و بعد از ظهر تعطیل اعلام می‌شود.
"آخرین خبر" استان آذربایجان غریی در تلگرام

استان گیلان
برای جلوگیری از شیوع آنفلوآنزا، مدارس پیش دبستانی، دوره اول و دوم ابتدایی شهر لوشان چهارشنبه هفته جاری تعطیل است.
"آخرین خبر" استان گیلان در تلگرام

استان اردبیل
به دلیل تداوم برودت هوا و نیز جلوگیری از شیوع احتمالی بیماری آنفلونزا تمام مقاطع تحصیلی اردبیل چهارشنبه این هفته تعطیل است. همچنین مدارس شهری و روستایی همه مقاطع تحصیلی شهرستان بیجار چهارشنبه هفته جاری تعطیل است.
آخرین خبر استان اردبیل در تلگرام

استان کردستان
با توجه به سرمای هوا و پیشگیری از شیوع بیماری فصلی امروز مدارس شهری و روستایی سه شهرستان بیجار، دهگلان و دیواندره استان کردستان تعطیل اعلام شد. همچنین مراکز پیش‌دبستانی سطح شهر و روستای شهرستان بانه نیز به دلیل بارش برف و لغزندگی معابر در نوبت بعدازظهر تعطیل شد.
"آخرین خبر" استان کردستان در تلگرامما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید

قسطي کلاب
قسطي کلاب محتوای حمایتی