آخرین خبر/ یکی از کلینیک های درمانی واقع در منطقه تجریش دچار آتش سوزی و انفجار شد.

سید جلال ملکی؛ سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی تهران در گفت‌وگو با تسنیم، درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: طبق اعلام اولیه به سامانه 125 آتش‌نشانی تهران، در یک کلینیک درمانی در خیابان شریعتی، آتش‌سوزی روی داده که آتش‌نشانان به محل حادثه اعزام شده‌اند.
وی تصریح کرد: البته احتمال بروز انفجار نیز با وجود کپسولهای اکسیژن در محل حادثه وجود دارد اما هنوز جزئیات دقیق این حادثه مشخص نیست.
وی با بیان این که هم‌اکنون چهار ایستگاه در محل در حال انجام عملیات هستند، گفت: نیروها در حال جست‌وجو برای یافتن افراد هستند. به گفته وی این حریق و انفجار در یکی از طبقه‌های منفی این کلینیک درمانی رخ داده است.

حادثه 3 مصدوم داشت
رئیس مرکز اورژانس تهران در گفتگو با فارس، گفت: این حادثه در یک کیلینیک درمانی در محله خیابان شریعتی پایین‌تر از میدان قدس کوچه ماهروزاده به وقوع پیوسته است. به گفته صابریان این حادثه احتمالاً به دنبال انفجار کپسول گاز بوده و ۳ مصدوم بر جای گذاشته است.
در همین رابطه رئیس اورژانس تهران گفت: مصدومین این انفجار هنوز خارج نشده‌اند و ما در آنجا ۸ آمبولانس و دواتوبوس آمبولانس داریم که باید ببینیم چه تعداد افراد مصدوم شده‌اند تا زودتر به بیمارستان منتقل شوند.