باشگاه خبرنگاران/ رئیس مرکز پشتیبانی عملیات پلیس آگاهی از دستگیری سارق خودروی تیبا در تعقیب و گریز اکیپ گشت عملیات پلیس آگاهی خبر داد.

سرهنگ کارآگاه سعداله گزافی گفت: ساعت ۱۷:۰۰ شانزدهم تیرماه واحد گشت پلیس آگاهی حین گشت زنی در محدوده اتوبان تهران _ کرج به یک دستگاه خودرو تیبا مظنون می‌شوند که پس از استعلام از مرکز پیام مشخص می‌شود خودروی تیبا سرقت بوده و سابقه ثبت سرقت در هشتم تیر ماه در محدوده کلانتری ۱۲۷ نارمک دارد.
این مقام انتظامی تصریح کرد: واحد گشت با هماهنگی مرکز پیام و استفاده از علائم هشدار دهنده نظیرآژیر، چراغ گردان و بلندگو به راننده خودروی مسروقه دستور توقف می‌دهد که وی بلافاصله پس از شنیدن دستور ایست با افزایش سرعت متواری و با لایی کشی در بین خودرو‌های عبوری باعث ایجاد رعب و وحشت بین شهروندان می‌شود.
کارآگاه گزافی در ادامه گفت: مجدداً دستور توقف و دعوت به آرامش توسط بلندگو اعلام می‌شود ولی راننده خودروی مسروقه توجهی نکرده و پس از تصادف با یک دستگاه خودروی ال نود و مسدود شدن بزرگراه به صورت خلاف جهت وارد خیابان بهنوش شده که با مهارت راننده واحد گشت مسیر وی مسدود و خودروی مسروقه متوقف می‌شود.
این مقام انتظامی افزود: راننده به صورت پیاده اقدام به فرار می‌نماید که افسراکیپ به جهت هشدار و جلوگیری از فرار متهم با رعایت قانون بکارگیری سلاح اقدام یک تیر هوائی شلیک که پس از طی مسافتی متهم به نام صابر ۲۵ ساله که با ایجاد درگیری فیزیکی قصد فرار را داشته دستگیر و برای سیر مراحل قانونی در اختیار اداره دوم پلیس آگاهی قرار گرفت.