باشگاه خبرنگاران/ مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهرداری تهران درباره آخرین وضعیت اجرای طرح الزام رانندگان تاکسی به استفاده از ماسک توضیحاتی داد.

علیرضا قنادان مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهرداری تهران درباره آخرین وضعیت طرح الزام رانندگان تاکسی به استفاده از ماسک و تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در تاکسیرانی گفت: در ناوگان تاکسیرانی تهران همچنان طرح الزام استفاده از ماسک اجرا می‌شود و عوامل ما در پایانه‌ها برای نظارت بر اجرای طرح مستقر هستند.

مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهرداری تهران افزود: بخشی دیگر از عوامل ما در سطح شهر و معابر مستقر هستند و اگر راننده‌ای از ناوگان تاکسیرانی را مشاهده کنند که ماسک نداشته باشد به او تذکر می‌دهند.

قنادان تصریح کرد: اگر راننده‌ای ماسک داشته باشد و بزند که هیچ، اما اگر راننده‌ای ماسک نداشته باشد جریمه می‌شود.

وی در پاسخ به این سوال که آخرین آمار مبتلایان به ویروس کرونا در ناوگان تاکسیرانی تهران چه عددی است؟ گفت: به دلیل آن که ما مرجع صحه گذاری نیستیم، نمی‌توانیم آمار اعلام کنیم.

مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهرداری تهران ادامه داد: برای تمام رانندگانی که علائم ابتلای به ویروس کرونا را داشته باشند، شیوه نامه‌های پزشکی و بهداشتی رعایت می‌شود، اما نکته حائز اهمیت این است که تمام افراد دارای علائم کرونا مثبت نیستند.