ایلنا/ رئیس پلیس آگاهی غرب استان تهران از شناسایی کارگاه غیرمجاز در "شاهدشهر" شهریار و کشف۲۰ هزار لیتر روغن موتور تقلبی خبر داد.

سرهنگ بهروز کریم خانی با اعلام این خبر، اظهار داشت:  در پی اخبار به دست آمده مبنی بر تولید، بسته بندی و فروش روغن موتور تقلبی در "شاهدشهر" شهریار و انتقال آن به شهر تهران، ماموران پلیس آگاهی غرب استان تهران بررسی و تحقیق خود را در خصوص شناسایی و دستگیری عوامل این باند را در دستور کار خود قرار دادند.

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی غرب استان تهران افزود: پس از چندین مرحله تعقیب و مراقبت نامحسوس و شناسایی محل فعالیت اعضای این باند در "شاهدشهر" و انجام اقدامات اطلاعاتی و هماهنگی لازم با مقام قضائی، کارگاه بزرگ تولید روغن موتور تقلبی کشف شد.

سرهنگ کریم خانی تصریح کرد: در بازرسی از کارگاه، آلات و ادوات تهیه و بسته بندی، ۲۰هزار لیتر روغن موتور تقلبی آماده عرضه به بازار با برچسب شرکت های معتبر و ۲ تانکر بزرگ ۱۰ هزار لیتری روغن موتور کشف شد.

به گفته این مقام انتظامی، سرباند دستگیر شده در بازجویی های پلیس اعتراف کرد که با تهیه روغن های بی کیفیت و فله ای، آنها را در گالن های ۴ لیتری و ۲۰ لیتری بسته بندی و با برچسب شرکت های معتبر در بازار عرضه می کرده و دارای ۶ فقره سابقه کیفری با موضوع جعل برند و تهیه و توزیع روغن موتور تقلبی بوده است.

بر اساس گزارش سایت پلیس، سرهنگ کریم خانی با اشاره به پلمب کارگاه غیرمجاز در "شاهدشهر" شهریار برابر دستور قضائی خاطر نشان کرد: ارزش ریالی مواد مکشوفه ۱۰ میلیارد ریال بوده که در این رابطه ۲ متهم دستگیر شده به همراه پرونده برای انجام مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی و کالای مکشوفه آماده عرضه در بازار تحویل سازمان اموال تملیکی شد.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar