میزان/ سخنگوی سازمان اورژانس کشور جزییات دو حادثه خودرویی امروز را تشریح کرد.

مجتبی خالدی جزییات دو حادثه خودرویی صبح امروز (جمعه) را تشریح کرد.
مجتبی خالدی در خصوص حادثه اول، اظهار کرد: ساعت ۰۸:۵۲ دقیقه روز جاری یک مورد تصادف بین سه دستگاه خودرو در اتوبان تهران-کرج به سامانه ۱۱۵ اورژانس تهران اطلاع داده شد که بلافاصله در پی آن چهار دستگاه آمبولانس به محل حادثه واقع در اتوبان تهران به سمت کرج، رو به روی ایران خودرو اعزام شدند.
وی ادامه داد: تکنسین‌های اورژانس با حضور در محل مشاهده کردند که دو دستگاه خودرو پراید و یک خودرو پژو ۲۰۶ به دلایل نامشخصی با یکدیگر برخورد کرده اند.
سخنگوی سازمان اورژانس کشور گفت: تکنسین‌ها بلافاصله رسیدگی به وضعیت جسمانی سرنشینان این خودرو‌ها را آغاز کرده و عملیات پیش بیمارستانی را انجام دادند. نیرو‌های اورژانس سه تن از مصدومان این حادثه را برای تکمیل روند درمان به مرکز درمانی منتقل کردند.

واژگون شدن ۲۰۶ در جاده چالوس
مجتبی خالدی در باره جزییات حادثه دوم، گفت: ساعت ۰۸:۱۱ دقیقه روز جاری یک مورد حادثه واژگون شدن یک دستگاه خودرو سواری در جاده چالوس به سامانه ۱۱۵ اورژانس اطلاع داده شد که بلافاصله یک دستگاه آمبولانس به محل اعزام شد.
وی ادامه داد: طی این حادثه یک دستگاه خودرو پژو ۲۰۶ در کیلومتر ۲۷ این محور واژگون شده بود.
سخنگوی سازمان اورژانس کشور افزود: تکنسین‌های اورژانس با حضور در محل بلافاصله وضعیت جسمانی سرنشینان خودرو را بررسی کردند که یک نفر در محل درمان شد و چهار نفر برای ادامه روند درمان به مرکز درمانی منتقل شدند.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar