عصر ایران/ معاون اجتماعی پلیس کرمانشاه از غرق شدن ۲ نفر در رودخانه های شهرستان های روانسر و کرمانشاه خبر داد.

پایگاه خبری پلیس روز یکشنبه به نقل از سرهنگ «محمدرضا آمویی» اظهار داشت: مورد اول در شهرستان روانسر اتفاق افتاد که مرد جوان ۴۲ ساله ای پس از مراجعه به سراب جابری و به علت آشنا نبودن با فنون شنا غرق شد.
وی افزود: جسد این فرد با کمک نیروهای امدادی و مردمی از آب خارج و به پزشکی قانونی منتقل شد.
سرهنگ آمویی ادامه داد: در مورد دیگر نیز پسر جوانی که همراه با دوستان خود برای شنا به تالاب هشیلان مراجعه کرده بود غرق شد و جان خود را از دست داد.
معاون اجتماعی پلیس کرمانشاه یادآوری کرد: جسد این فرد نیز پس از بیرون کشیده شدن از تالاب برای تعیین دقیق علت مرگ به پزشکی قانونی منتقل شد.
وی در پایان از شهروندان خواست هنگام مراجعه به رودخانه ها و تالاب ها رعایت نکات ایمنی را در دستور کار قرار داده و در صورت آشنا نبودن با فنون شنا از حضور در منطقه گود خودداری کنند.

کشف ۴ تن سموم کشاورزی غیرمجاز در کنگاور
جانشین فرمانده انتظامی استان از کشف ۴ تن انواع سموم کشاورزی غیرمجاز در "کنگاور" به ارزش پنج میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال خبر داد.
سرهنگ «جمال سلمانی» اظهار داشت: ماموران ایستگاه بازرسی شهید زنگنه کنگاور حین کنترل تردد خودروها به یک دستگاه کامیون خاور مشکوک و برای بازرسی آن را متوقف کردند.
جانشین فرمانده انتظامی استان کرمانشاه ادامه داد: در این بازرسی چهار تن انواع سموم کشاورزی غیرمجاز که طبق نظر کارشناسان ارزش آن به پنج میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال می رسید، کشف شد.
این مقام انتظامی خاطرنشان کرد: در این راستا یک نفر دستگیر و برای صدور حکم لازم تحویل مراجع قضایی شد.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar