باشگاه خبرنگاران/ کارشناس هواشناسی گفت:فردا شاهد بارش پراکنده باران و وزش باد در سواحل شمالی، ارتفاعات البرز مرکزی و غرب کشور خواهیم بود.
 
 با بیان اینکه امشب و فردا در برخی نقاط سواحل دریای خزر و اردبیل، افزایش ابر و بارش پراکنده پیش بینی می‌شود افزود: روز شنبه در برخی از مناطق شمال غرب، سواحل دریای خزر و ارتفاعات البرز مرکزی رشد ابر و بارش پراکنده گاهی همراه با رعد وبرق و وزش باد انتظار می‌رود.

او ادامه داد: جمعه و شنبه در سایر مناطق کشور آسمان صاف و جوی پایدار برقرار است.

این کارشناس هواشناسی با اشاره به اینکه روز یکشنبه به تدریج با نفوذ جریانات شمالی بر روی سواحل دریای خزر در استان‌های اردبیل، گیلان، مازندران، گلستان و ارتفاعات البرز، بارش باران و کاهش ۵تا ۷ درجه‌ای دما رخ خواهد داد.

ضیائیان اظهار کرد: روز دوشنبه علاوه بر تداوم ابرناکی و بارش خفیف باران در سواحل دریای خزر و اردبیل در استان‌های خراسان شمالی، خراسان رضوی و  دامنه‌های جنوبی البرز واقع در تهران و سمنان نیز رگبار پراکنده گاهی رعد وبرق و وزش باد شدید همراه با کاهش دمای نسبی پیش بینی می‌شود.

این کارشناس هواشناسی بیان کرد: روز سه شنبه در غالب مناطق کشور آسمان صاف است و تنها در ارتفاعات البرز مرکزی رشد ابر و بارش پراکنده انتظار می‌رود.

او یادآور شد: امشب و فردا در شرق و جنوب شرق کشور و منطقه زابل در برخی از ساعات وزش باد شدید پیش بینی می‌شود.

ضیائیان درباره آخرین وضعیت آب وهوای تهران گفت: فردا آسمان تهران صاف گاهی همراه با وزش باد است و بیشترین دمای هوای پایتخت  ۳۱ درجه و کمترین آن ۲۰ درجه خواهد بود.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar