خبرآنلاین/ فرمانده نیروی انتظامی بر لزوم اهتمام نمایندگان مجلس در افزایش بودجه ناجا گفت: کارکنان نیروی انتظامی ایثارگرانه در ماموریت‌ها انجام وظیفه و به مردم خدمتگزاری می‌کنند، بنابراین لازم است در راستای رفع مشکلات و موانع موجود بیش از پیش اهتمام داشته باشیم.

سردار حسین اشتری در نشست مجمع نمایندگان استان خوزستان ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس و یاد و خاطره شهدای آن دوران خصوصا شهدای مدافع حرم و شهدای ناجا و درود و سلام بر روح بلند و ملکوتی حضرت امام خمینی(ره) و آرزوی سلامتی و طول عمر با عزت برای فرمانده معزز کل قوا امام خامنه ای عزیز (مدظله العالی) گفت: یاد و خاطره شهدای استان خوزستان را نیز گرامی می داریم؛ استان خوزستان نماد مقاومت، ایثار و فداکاری است.
وی ادامه داد: با توجه به ذخایر موجود در استان خوزستان لازم است که برای حل مشکلات با برنامه ریزی اصولی، زیرساخت ها را تقویت کنیم و در این راستا مسئولان مربوطه باید پای کار بیایند و کمک حال ما باشند.
فرمانده نیروی انتظامی عنوان کرد: نباید با توجه به شرایط موجود به گونه ای عمل کرد که بستر را برای موج سواری گروه های ضدانقلاب و تکفیری و ... فراهم کنیم؛ در واقع وجود پاره ای مسائل نباید سبب شود که از مسائل امنیتی استان غافل شویم.
این مقام ارشد انتظامی به افزایش کشفیات سرقت و برخورد قاطعانه با اراذل و اوباش نیز اشاره و تصریح کرد: وظیفه ما علاوه بر پیشگیری، برخورد قاطعانه است که بحمدالله نیروی انتظامی در خصوص برخورد با اراذل و اوباش به خوبی عمل کرده اما نیازمند حمایت و همراهی بیشتر سایر دستگاه ها هستیم؛ نیروی انتظامی نباید در این امر مهم تنها بماند.

امنیت، خط قرمز نیروی انتظامی است
وی با تاکید بر اینکه امنیت، خط قرمز نیروی انتظامی است، به شهادت دو تن از مرزبانان طی چند روز گذشته اشاره کرد و گفت: کارکنان نیروی انتظامی ایثارگرانه در ماموریت ها انجام وظیفه و به مردم خدمتگزاری می کنند؛ بنابراین لازم است در راستای رفع مشکلات و موانع موجود بیش از پیش اهتمام داشته باشیم، قطعا رفع مشکلات در انجام مطلوب ماموریت ها تاثیرگذار است.
سردار اشتری در ادامه به اهتمام ویژه به معیشت کارکنان نیز تاکید کرد و گفت: معیشت کارکنان باید از اولویت ها باشد و رفع موانع و مشکلات در راستای تامین مسکن آنان در دستور کار قرار بگیرد؛ بدون شک اگر بتوانیم رفاه معیشتی کارکنان را تامین کنیم به همان نسبت در کسب توفیق در ماموریت ها نیز موفق تر عمل خواهیم کرد؛ الحق و الانصاف کارکنان ناجا خالصانه پای کار هستند.
وی همچنین به لزوم اهتمام نمایندگان مجلس در افزایش بودجه ناجا اشاره و خاطرنشان کرد: انتظار ما این است که نمایندگان مردم در مجلس در این جلسات حضور یابند و به بیان نقطه نظرات، مشکلات، راه حل ها و ... بپردازند؛ امیدواریم شاهد نتایج مطلوب این جلسات در آینده باشیم.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar