فارس/ رئیس پلیس راه استان کهگیلویه و بویراحمد با تشریح تصادف خونین جاده دهدشت- سوق که طی آن سه نفر جان خود را از دست دادند اظهار کرد: بر خلاف اخباری که برخی منتشر کرده‌اند این دو خودرو از روبرو با یکدیگر برخورد نکرده‌اند بلکه خودروی زانتیا با سرعت بالا و در حالی که در پیچ توانایی کنترل خودرو را نداشته از پشت با خودروی پراید برخورد می‌کند و منجر به این حادثه بسیار تلخ می‌شود.

سرهنگ بهنام ویسی‌پور در یاسوج گفت: بارها برای رفع 3 مشکل در جاده سوق دهدشت مکاتبه کرده‌ایم.
وی در ادامه به جاده سوق و مشکلاتی که در آن وجود دارد اشاره کرد و گفت: این جاده از نظر علائم راهنمایی و خط کشی و جدا کننده مشکل دارد و فریادهای ما تاکنون نتیجه‌ای نداشته و این عیوب برطرف نشده است.
رئیس پلیس راه استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: با هر دستگاهی که به وظیفه خود عمل نمی‌کند تعارف نداریم و اگر در این حادثه و یا حوادث مشابه دیگر که قطعا با این وضعیت در این جاده رخ خواهد داد دستگاهی که به وظیفه خود عمل نکرده باشد پرونده تخلف آن‌ها را به مراجع قضایی ارجاع خواهیم داد.
وی با بیان اینکه مردم خودشان باید در چنین وضعیتی بیشتر به فکر جان و سلامتی خود و دیگران باشند افزود: مکاتبات لازم را برای رسیدگی به وضعیت این جاده انجام داده‌ایم هر چند جاده 20 متر عرض دارد و از این حیث مشکل چندانی نیست اما در خصوص خط کشی و علائم‌گذاری و جدا کننده باید هر چه سریع‌تر اقدام شود.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar