باشگاه خبرنگاران/ سرکلانتر هفتم پلیس پیشگیری تهران از شناسایی و دستگیری یک سارق حرفه‌ای لوازم خودرو و مالخر اموال مسروقه خبر داد.

سرهنگ دوستعلی جلیلیان گفت: تعدادی از شهروندان محله مولوی از سرقت رفتن لوازم داخل خودروشان اعلام شکایت کردند که با جمع بندی پرونده‌های طرح شده ماموران کلانتری ۱۱۶ مولوی پی به سریالی بودن این سرقت‌ها و یکسان بودن سارق آن‌ها بردند.

سرکلانتر هفتم پلیس پیشگیری توضیح داد: با شناسایی مخفیگاه سارق ماموران نتیجه تحقیقات انجام شده را به مرجع قضائی منعکس و دستور دستگیری سارق و بازرسی از مخفیگاهش را اخذ کردند.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه متهم در مخفیگاهش دستگیر ودر بازرسی از مخفیگاهش دو دستگاه ساب کشف شد، افزود: سارق لوازم خودرو پس از انتقال به کلانتری ضمن اعتراف به سرقت لوازم خودرو اظهار داشت، اموال سرقتی را به مالخری درحوالی خیابان شوش می‌فروخته است.

وی ادامه داد: در گام بعدی از تحقیقات پلیسی مالخر اموال سرقتی نیز دستگیر و در بازرسی از مخفیگاه وی ۶۱ قلم اموال سرقتی از قبیل: لپ تاپ، رایانه، دریل برقی، جعبه ابزار، هیلتی، پمپ باد خودرو، ضبط خودرو، دستگاه برش، باطری موتورسیکلت، باطری و باند خودرو، سنگ فرز، دینام کولر آبی، حلقه لاستیک، دوچرخه، کابل فشار قوی و ... کشف شد.

سرکلانتر هفتم بیان داشت: با اعتراف متهمان به سرقت لوازم خودرو و مالخر اموال سرقتی هر دو متهم برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند.


به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar