رپرتاژ آگهي/ تنها يک هفته فرصت داريد تا با شرکت در کمپين زمستانه داتيس خودرو واستفاده از طرح بازديد رايگان، علاوه بر استفاده از طرح بازديد رايگان، از 33درصد تخفيف اجرت براي تعمير خودروي خود استفاده کنيد.
کمپين زمستانه داتيس خودرو تنها شامل خودروهاي تويوتا، لکسوس، بي ام و، مرسدس بنز، کيا وهيوندايي است و تنها دراين فرصت محدود اجرت کليه خدمات تعميرگاهي و صافکاري ونقاشي با33درصد تخفيف ارائه خواهد شد.
شما هم اگر خودروي خارجي داريد و چند وقتي هست که ماشينتان را براي چکاپ به يک مرکز تخصصي و معتبر نبرده ايد، همين امروز دست به کار شويد و با يک تلفن براي بازديد رايگان خودروي خود وقت بگيريد.
با شرکت در کمپين زمستانه داتيس خودرو، علاوه بر بازديد رايگان خودروي خود از ۲۰درصد تخيف در انجام سرويس هاي بعدي نيز بهره مند خواهيد شد.
در کمپين زمستانه تعميرگاه تخصصي داتيس خودرو، خدمات زير به صورت رايگان ارائه مي شود:
۱- بازديد سيستم تهويه و بخاري
۲- بازديد ترمزها و جلوبندي
۳- بازديد سيستم خنک کننده موتور
۴- بازديد سطح و کيفيت روغن موتور
۵- بررسي سلامت موتور و سيستم هاي الکترونيکي با دستگاه دياگ
۶- بازديد فني و بررسي روغن گيربکس

*کليه خدمات تعميرگاهي و صافکاري و نقاشي در تعميرگاه تخصصي داتيس خودرو تحت گارانتي است و در صورت عدم رضايت مبلغ دريافتي عودت داده مي شود*
خدمات VIP براي مشتري هاي VIP
اگر مشتري ويژه داتيس خودرو باشيد، ديگر نيازي نيست خودتان خودرو را براي تعمير به تعميرگاه بياوريد. خودروبرهاي ما به صورت رايگان در محل کار يا منزل شما حاضر خواهند شد و خودروي شما را تا محل تعميرگاه و بالعکس حمل خواهند کرد.
همين حالا با ما تماس بگيريد و براي بازديد رايگان خودروي خود وقت بگيريد: ۷۵۳۰۶- ۰۲۱
وبسايت داتيس خودرو