آي اسپورت/ مهرداد جماعتي کاپيتان دوم تيم فولاد خوزستان، بعدازظهر امروز در دفتر مديرعامل باشگاه فولاد حضور يافت و پس از توافق با عليرضا اژدري‌زاده، به‌صورت توافقي با اين باشگاه فسخ قرارداد کرد. جماعتي که يکي از بهترين دفاع‌چپ‌هاي ايران در چند سال اخير بود که اين فصل به دليل مصدوميت چند هفته از ترکيب دور بود. البته پيش‌بيني مي‌شد با بهبود کامل اين بازيکن او مجددا به ترکيب اصلي برگردد اما خبر رسيد که جماعتي قراردادش را با فولاد فسخ کرده است.
اين بازيکن ۲۷ ساله بيش از ۱۰۰ بازي رسمي با پيراهن فولاد در ليگ برتر انجام داد و گل قهرماني اين تيم در ليگ سيزدهم را به‌ثمر رساند.مقصد بعدي مهرداد جماعتي هنوز مشخص نشده است اما گفته مي‌شود که حسين فرکي خواهان جذب او شده و جماعتي هم به همين دليل قراردادش را با فولاد فسخ کرده است. البته از آنجايي که اکثر تيم‌ها به خصوص دو تيم پايتخت معضل دفاع چپ دارند، جماعتي اگر به سايپا نرود شايد پيشنهادات ديگري هم داشته باشد.
بعد از خلعتبري، پورقاز و حامد لک، جماعتي چهارمين خريد حسين فرکي در نيم‌فصل است. سايپا بيشترين خريد را در ميان تيم‌هاي ليگ برتري داشت و مسئولان تيم اميدوارند با اين خريدها و با فرصت دادن به حسين فرکي در نيم فصل دوم بتوانند به رده‌هاي بالايي جدول برگردند.