آي اسپورت/ گويا منصوريان هم از انفعال مديريت باشگاه استقلال در نقل و انتقالات به شدت شاکي شده است. در جلسه امروز آناليز استقلالي‌ها، وقتي منصوريان چشمش به حاج‌محمدي و ميثم مجيدي افتاد صبرش به سر آمد و حضور بازيکنان اخراجي در اين جلسه خصوصي را بهانه حمله به مديران باشگاه و شخص افتخاري قرار داد. بعد از اين که منصوريان از دستيارانش خواست تا اين دو بازيکن را از اتاق آناليز خارج کنند، با صدايي بلند در کمپ حجازي فرياد ميزد: "اين باشگاه صاحب ندارد؟ ده روز پيش گفته بودم که به اين دو بازيکن نياز ندارم." منصوريان اعتقاد دارد کوتاهي مديريت در فسخ قرارداد اين دو بازيکن باعث شده تا استقلال در نقل و انتقالات از رقيبان عقب بماند.
اين رفتار سرمربي آبي‌ها در شرايطي اتفاق افتاد که چند روز اخير انتقادات هواداران به مديران و سرمربي اين تيم بابت کم‌کاري در نقل و انتقالات زمستاني بيشتر از قبل شده است. فشار روي منصوريان به دليل ضعف‌هاي فني تيمش در نيم فصل اول و عدم تقويت اين ضعف‌ها براي نيم فصل پيش رو بيشتر از مديران است. از بين گزينه‌هاي ابتدايي منصوريان، از زهيوي تا شهباززاده و مبعلي، هيچکدام در مذاکره با مديران باشگاه به نتايج مثبت نرسيدند تا امروز و در آستانه اولين بازي نيم فصل دوم طاقت منصوريان طاق شود و اينگونه از مديرعامل باشگاه انتقاد کند. ماجراي سروش رفيعي هم عصبانيت منصوريان را دو چندان کرده است. جايي که مديران استقلال در برابر رقيب سنتي قافيه را باختند تا شاه‌ماهي نقل و انتقالات لباس قرمز پايتخت را بپوشد.
انتقادات منصوريان به افتخاري در شرايطي‌ست که مديرعامل آبي‌ها هميشه حامي شماره يک او در هيئت مديره بوده است و منصوريان خواسته يا ناخواسته با اين انتقادات، با تنها حامي خود هم دچار مشکل مي‌شود.