خبرآنلاین/ کازویوشی میورا، فوتبالیست ۴۹ ساله ژاپنی قراردادش را یک سال دیگر با باشگاه اف سی یوکوهاما تمدید کرد.
کازویوشی میورا که در ژاپن به نام کینگ کازو معروف است در 2 ماه باقی‌مانده به 50 سالگی‌اش قرارداد خود را با باشگاه اف سی یوکوهاما تمدید کرد.
میورا که 32 فصل تجربه بازی در لیگ ژاپن را دارد و در دوره مجتبی محرمی و فرشاد پیوس در تیم ملی ژاپن بازی می کرد. این فوتبالیست ژاپنی در سال 2000 میلادی از بازی‌های ملی با 55 گل زده در 89 بازی خداحافظی کرد و رکورددار کهن‌ترین فوتبالیست و گلزن در کشورش است.
کازویوشی میورا در فصل گذشته لیگ ژاپن 20 بازی برای تیم اف سی یوکوهاما انجام داد و 2 گل نیز به ثمر رساند.

بیوگرافی:
میورا که از پیرترین بازیکنان تاریخ فوتبال به حساب می آید، سابقه ای طولانی مدت و بلند بالا در ژاپن و مناطق مختلف دنیا دارد. مهاجم خستگی ناپذیر یوکوهاما، از سال ۱۹۸۶ فوتبالش را از برزیل و سانتوس شروع کرد و پس از درخشش در تیم های دیگر برزیلی مثل پالمیراس و کورتیبا در سال ۱۹۹۰ به تیم ملی ژاپن دعوت شد. دو سال بعد او در جام ملت های ۱۹۹۲ آسیا تک گل پیروزی بخش تیمش را به کشورمان زد. دوران طلایی میورا در کاوازاکی رقم خورد، جایی که وی در ۸ سال حضور، از ۱۹۸ بازی، ۱۰۰ گل را به ثمر رساند. بعد از درخشش در کاوازاکی، میورا به فوتبال اروپا ترانسفر شد و برای جنوا و دینامو زاگرب بازی کرد اما در سال ۲۰۰۰ به ژاپن بازگشت و تاکنون که در سال ۲۰۱۷ هستیم، به صورت ثابت در تیمش بازی می کند. او همچنین در ۹۰ بازی ملی برای سامورایی ها از سال ۱۹۹۰ تا ۲۰۰۰، ۵۰ گل را به ثمر رساند.