خبرآنلاين/ کازويوشي ميورا، فوتباليست ۴۹ ساله ژاپني قراردادش را يک سال ديگر با باشگاه اف سي يوکوهاما تمديد کرد.
کازويوشي ميورا که در ژاپن به نام کينگ کازو معروف است در 2 ماه باقي‌مانده به 50 سالگي‌اش قرارداد خود را با باشگاه اف سي يوکوهاما تمديد کرد.
ميورا که 32 فصل تجربه بازي در ليگ ژاپن را دارد و در دوره مجتبي محرمي و فرشاد پيوس در تيم ملي ژاپن بازي مي کرد. اين فوتباليست ژاپني در سال 2000 ميلادي از بازي‌هاي ملي با 55 گل زده در 89 بازي خداحافظي کرد و رکورددار کهن‌ترين فوتباليست و گلزن در کشورش است.
کازويوشي ميورا در فصل گذشته ليگ ژاپن 20 بازي براي تيم اف سي يوکوهاما انجام داد و 2 گل نيز به ثمر رساند.

بيوگرافي:
ميورا که از پيرترين بازيکنان تاريخ فوتبال به حساب مي آيد، سابقه اي طولاني مدت و بلند بالا در ژاپن و مناطق مختلف دنيا دارد. مهاجم خستگي ناپذير يوکوهاما، از سال ۱۹۸۶ فوتبالش را از برزيل و سانتوس شروع کرد و پس از درخشش در تيم هاي ديگر برزيلي مثل پالميراس و کورتيبا در سال ۱۹۹۰ به تيم ملي ژاپن دعوت شد. دو سال بعد او در جام ملت هاي ۱۹۹۲ آسيا تک گل پيروزي بخش تيمش را به کشورمان زد. دوران طلايي ميورا در کاوازاکي رقم خورد، جايي که وي در ۸ سال حضور، از ۱۹۸ بازي، ۱۰۰ گل را به ثمر رساند. بعد از درخشش در کاوازاکي، ميورا به فوتبال اروپا ترانسفر شد و براي جنوا و دينامو زاگرب بازي کرد اما در سال ۲۰۰۰ به ژاپن بازگشت و تاکنون که در سال ۲۰۱۷ هستيم، به صورت ثابت در تيمش بازي مي کند. او همچنين در ۹۰ بازي ملي براي سامورايي ها از سال ۱۹۹۰ تا ۲۰۰۰، ۵۰ گل را به ثمر رساند.