بانک ورزش/ سرمربي آبي اناري ها بعد از پيروزي برابر بيلبائو در جام حذفي اسپانيا به ستايش از مثلث MSN پرداخت و مسي را بازيکني بي‌نظير دانست.
بارسلونا در دور برگشت يک هشتم نهايي جام حذفي اسپانيا از اتلتيکو بيلبائو پذيرايي کرد و توانست با درخشش مثلث خط حمله خود با نتيجه سه بر يک به پيروزي برسد تا با توجه به شکست دو بر يک در دور رفت جواز صعود به دور بعد را به دست آورد.
طبيعي است که انريکه از اين پيروزي که تيمش به دست آورده خوشحال باشد. او در نشست خبري بعد از بازي به ستايش از مسي پرداخت.
سرمربي آبي اناري ها گفت: در سه بازي اخير از عملکرد شاگردانم بسيار راضي بوده‌ام و به آنها افتخار مي‌کنم. کاملا کنترل توپ و ميدان را در دست داشتيم و بيلبائو توان نزديک شدن به دروازه ما را نداشت. آنها نتوانستند فرصت هاي زيادي را روي دروازه ما خلق کنند. با شايستگي جواز صعود به دور بعد را به دست آورديم. پيروزي باعث مي شود که به آينده اميدوار شويم.
او درباره عملکرد مثلث خط حمله تيمش گفت: MSN شب درخشاني را پشت سر گذاشتند و نشان دادند که بسيار با هم هماهنگ هستند. آنها مي تواند هر انتقادي را باطل کنند. مثلث خط حمله بارسلونا کليد و گشايشي براي هر بازي هستند. درباره توانايي بالايي اين بازيکن هيچ شکي وجود ندارد و هر کس خلاف آنها را بگويد نادان است.
انريکه ادامه داد: مسي من را به ياد هيچ بازيکني نمي‌اندازد چرا که او بي‌نظير است. هيچ بازيکن ديگري مانند مسي نداريم. به من بگويد که در کدام ديدار مسي بد بازي کرده و سرنوشت ساز نبوده است؟ من کاري به آمار و ارقام ندارم. آنچه را که به خوبي مي دانم اين است که مسي بايد در بارسلونا بازي کند.
سرمربي بارسلونا در پايان سخنان خود گفت: ديگر بايد به دور بعد فکر کنيم. براين باور هستم که هيچ بازي آسان نخواهد بود. به نظر من بهتر است که با يک بازي تکليف تيم صعود کننده به دور بعد مشخص شود و بازي ها به صورت رفت و برگشت نباشد.