نود/ باشگاه استقلال تا امروز براي آرش افشين رضايتنامه صادر کرده و جدايي وي از جمع آبي پوشان قطعي شده است.
امين حاج محمدي و ميثم مجيدي هم در اختيار باشگاه قرار گرفته اند تا توافق براي تسويه حساب با آنها و صدور رضايتنامه صورت گيرد.
از طرفي روز گذشته بختيار رحماني خواهان دريافت رضايتنامه و جدايي از جمع استقلالي ها شد که هنوز پاسخي به درخواست او داده نشده است و به احتمال زياد با آن موافقت خواهد شد.
فرشيد باقري هم پيش از رحماني درخواست صدور رضايتنامه و جدايي از استقلال را مطرح کرده بود.
نکته مهم در حال حاضر نحوه توافق اين بازيکنان با استقلال براي انجام تسويه حساب و جدايي است.
حاج محمدي مبلغ خيره کننده يک ميليارد و ۵۰۰ ميليون تومان بابت امسال و سال گذشته از استقلال طلب دارد و طرفين هنوز بر سر چگونگي فسخ قرارداد به توافق نرسيده اند. بايد ديد حاج محمدي حاضر است چه مقدار از اين مبلغ را ببخشد تا بتواند رضايتنامه اش را بگيرد.
رحماني که يکي از گران قيمت ترين بازيکنان ليگ است و گفته مي شود قرارداد او بسيار فراتر از چيزي است که در سايت سازمان ليگ ثبت شده رسما خواهان جدايي شده و نامه خداحافظي خود را منتشر کرده است. بايد ديد رضايتنامه رحماني با چه شرايطي صادر مي شود.
باشگاه با بازيکنان خواهان جدايي اختلاف زيادي دارد و توافق بين طرفين براي چگونگي فسخ قرارداد و ميزبان مطالباتي که بايد ببخشند تا رضايتنامه صادر شود مشکل ايجاد کرده است.
جدايي مجيدي هم از استقلال قطعي است اما کاوه رضايي به تمرينات آبي پوشان برگشته و به نظر مي رسد جدايي او منتفي باشد.
جنجالي ترين چهره هفته هاي اخير استقلال مهدي رحمتي است که باشگاه برنامه اي براي جذب دروازه بان تا امروز نداشته است و به نظر مي رسد با وجود اختلافات عميق بين او و سرمربي استقلال، کاپيتان آبي ها هم در جمع اين تيم ماندني است.
از آندرانيک تيموريان، سرور جباروف، سجاد شهباززاده يا محمد شادکام و يک مدافع چپ به عنوان گزينه هاي جذب استقلال ياد مي شود و باشگاه در حال مذاکره براي به خدمت گرفتن اين بازيکنان است.