ورزش 3/ مربي ملوان از بازگشت به ليگ برتر با تيم جوان و آينده داري که تشکيل شده به عنوان نخستين هدف اين تيم محبوب مرداب خبر داد.
ايمان عالمي مربي و دستيار محمد مايلي کهن در ملوان انزلي در آستانه رقابت هاي هفته نوزدهم ليگ دسته اول و رويارويي ملوانان با راه آهن در تهران مدعي شد بازگشت به ليگ برتر هدف اين تيم است و با وجود مشکلاتي که پيش رو وجود دارد بازيکنان ملوان عزم خود را جزم کرده اند به اين مهم دست يابند. پيشکسوت و مربي سابق استقلال در خصوص اتفاقات اخير پيرامون اين تيم حرف هاي جالبي زد.
خدا راشکر جوانان ملوان همه را روسفيد کردند
خدا را شکر ملوان وضعيت خوبي دارد و برد هفته قبل باعث شد تا هم از نظر روحي و رواني هم از نظر مسائل فني و تاکتيکي در سطح خوبي قرار بگيريم و اعتماد به نفس جوانان تيم بالاتر برود. امسال ملوان تيمي جوان در اختيار دارد که با گذر زمان مي تواند خواسته ها و انتظارات را برآورده کند که لطف خدا شامل حال ما شد و با درايت حاجي مايلي و حمايت پرشور هواداران در انزلي تيم تا اين جا باعث روسفيدي همه شده است.
بازگشت به ليگ برتر هدف ملوان است
تلفيق بازيکنان جوان و مستعدي که داريم با بازيکنان باتجربه تيم که همگي فارغ از هر تفکري تنها به موفقيت ملوان مي انديشند کار مربيان را آسان تر کرده و با اين شرايط که داريم بازگشت دوباره به ليگ برتر هدف ما است چون نبود ملوان در اين ليگ واقعا به ضرر فوتبال ايران است.البته رسيدن به اين هدف کار آساني نيست چون تعداد مدعيان زياد است اما اميدوارم با افزايش حمايت ها در نيم فصل دوم و هفته هاي حساسي که پيش رو داريم بتوانيم باعث سربلندي فوتبالدوستان خونگرم انزلي و مرداب شويم.
بازي سختي با راه آهن داريم
فردا يک بازي سخت و دشوار برابر راه آهن داريم که بايد به هر شکلي شده از اين بازي دست پر خارج شويم. راه آهن تيم غير قابل پيش بيني نشان داده و اين کار را براي ما سخت مي کند به خصوص الان که با اتفاقات رخ داده روي نيمکت رهبري اش مشخص نيست با افکار چه کسي به مصاف ملوان مي آيد. با اين وجود ما کار خودمان را انجام مي دهيم و اميدوارم با ارائه يک بازي تماشاگر پسند سه امتياز اين بازي را به حساب خودمان واريز کنيم.
حاشيه جزئي از استقلال و پرسپوليس است
اخبار استقلال را کم و بيش دنبال مي کنم. خوشبختانه نتيجه و بازي خوبي که اين تيم مقابل سپاهان انجام داد کمي اردوي آنها را آرام کرد گرچه بعد از آن دوباره اسير حاشيه هايي شد که هميشه در تيم هايي مثل استقلال و پرسپوليس بايد خود را براي مقابله با آن آماده کرد. اين که عليرضا منصوريان به عنوان نفر اول بايد بتواند با بازيکني که دلش مي خواهد کار کند کوچک ترين اصول حرفه اي است و باشگاه هم بهترين تصميم را گرفت و به حمايت از اين مربي جوان پرداخت.
بهترين خريد استقلال بازگرداندن آرامش بود
اين نگراني براي طرفداران استقلال به وجود آمده که چون خريدي تا اينجا صورت نگرفته تيم نمي تواند نتيجه بگيرد. اعتقاد خود من اين است که بهترين خريدي که منصوريان براي استقلال داشت بازگرداندن آرامش به اردوي تيم بود چون با پتانسيل موجود اگر استقلال دور از حواشي و در آرامش کارش را جلو ببرد مي تواند نتايج خوبي کسب و انتظارات را برآورده کند.
جذب آندو و جباراف کار خوبي است
مطمئن باشيد استقلال دست روي دست نمي گذارد و خودش را تقويت مي کند. همين الان صحبت از بازگشت آندو و خريد جباراف از ازبکستان است. دو بازيکن باتجربه که اضافه شدن آنها به جوانان فعلي مي تواند توازن را در تيم فراهم کرده و به استقلال سرو شکل بهتري براي بازگشت به جمع مدعيان بدهد. اميدوارم در بازي امروز برابر نفت استقلال و منصوريان نتيجه لازم را کسب و در ادامه روزهاي آرام بتوانند بهترين تصميمات را براي مدعي شدن بگيرند.