جام نيوز/ يک سال گل نزدن، براي کنار گذاشتن آرش برهاني از استقلال و بعد از آن پيکان کافي بود. آقاي گل سابق ليگ، آخرين بار 7 دي سال قبل دروازه سياه جامگان را باز کرد، 11 دي مقابل ملوان پاس گل داد و تا امروز، ديگر نتوانسته گل بزند يا با پاس گل تاثيرگذار باشد. از آن زمان تا امروز، برهاني فقط در 3 بازي از 28 بازي تيمش فيکس بوده و 25 بازي روي نيمکت نشسته است.
اتفاق تلخ اينکه استقلال و پيکان در 3 بازي که برهاني را در ترکيب اصلي گذاشتند، مجموعا يک امتياز گرفتند. استقلال فصل پيش به نفت تهران و پرسپوليس باخت و پيکان هفته اول امسال، با گسترش فولاد مساوي کرد. پيکان در 4 بازي آخرش، فقط يک بازي را نبرده، آن هم مسابقه‌اي بود که مجيد جلالي تصميم گرفت برهاني را به ميدان بفرستد.
شايد با مرور اين آمار، عجيب نباشد که عليرضا منصوريان و پرويز مظلومي و حالا جلالي، در کنار گذاشتن برهاني اتفاق نظر داشتند. بازيکني که در يک سال اخير، نه گل زده و نه حتي تيم‌هايش با حضور او در ترکيب اصلي، بردي کسب کرده‌اند.
محمود شيعي مديرعامل باشگاه پيکان با تاييد کنار گذاشتن برهاني در نقل و انتقالات نيم فصل گفت: «برهاني از ما جدا مي شود و به دنبال جايگزين مناسبي براي او هستيم.»
ظاهرا برهاني هيچ پيشنهادي از تيم هاي ليگ برتري ندارد و بايد به فکر آويختن کفش هايش باشد.