کاپ/ سرمربي سپاهان گفت: باشگاه به دنبال کارهاي علي کريمي است تا بتوانيم وي را به تيم خود اضافه کنيم.
عبدالله ويسي در نشست خبري پيش از ديدار تيمش در برابر پديده خراسان اظهار کرد: درگذ‌شت اسطوره انقلاب، آيت‌الله هاشمي رفسنجاني را تسليت مي‌گويم. استراحت و ترميم خوبي در نيم‌فصل داشتيم، آماده هستيم تا نيم‌فصل دوم را آغاز کنيم و بتوانيم مردم را راضي کنيم. نيم‌فصل دوم بهتر از نيم‌فصل نخست نتيجه خواهيم‌گرفت.
سرمربي سپاهان در خصوص مصدومان تيمش گفت: شجاع خليل‌زاده را در اختيار نداريم. وي بازيکن ماست و قطعا در ادامه ليگ از وي استفاده خواهيم‌کرد.
وي درباره جذب علي کريمي بيان داشت:باشگاه به دنبال کار اين بازيکن است تا بتوانيم وي را به تيم خود اضافه کنيم.
ويسي دررابطه با شايعه حضور هادي عقيلي در پديده گفت: قبل از اينکه بيايم مديريت باشگاه ليستي ۳،۴ نفره را به من داد و گفت از اين بازيکنان صرف نظر کن، من براي عقيلي احترام قائلم اما تيم را جوان کرده‌ام.
وي در خصوص جذب حسن‌زاده با وجود عملکرد ضعيف چند ماه اخيرش گفت: من عاشق کار کردن با چنين بازيکناني هستم. بازيکناني مثل عنايتي، مبعلي و حسن‌زاده بازيکناني هستند که فوتبال را مي‌دانند و مي‌دانم که وي مي‌تواند به بهترين بازيکن ممکن تبديل شود.
ويسي در خصوص کلاس‌هاي دانش‌افزايي که برگزار شد، تصريح کرد: برگزاري چنين کلاس‌هايي خيلي خوب است، همه ما از مربي تا دانشجو و مهندس به دنبال يادگيري هستيم. اما کاش کلاس‌‌ها به شکلي باشد که بتوانيم باشگاه‌هاي بزرگ را ببينيم تا بيشتر بياموزيم.
سرمربي سپاهان افزود: متاسفانه اين کلاس‌ها زمان خوبي برگزار نشد و درست زماني که نياز داشتيم بالاي سر تيم خود باشيم و در نقل و انتقالات حضور داشته‌باشيم سر کلاس‌ها بوديم. اميدوارم در ادامه دوره بتوانيم به شکلي بهتر بهره بگيريم.
ويسي درخصوص جلساتي که قرار است بين مربيان ايراني و کي روش برگزار شود، تصريح کرد: پيش از اين جلساتي برگزار شد اما خروجي خوبي نداشت. متاسفانه بي‌احترامي‌هايي از طرف امثال من صورت گرفت که نگاهي حاکم مي‌شد که مربي ايراني بيش از کيروش مي‌داند. بايد از کيروش بادانشي که در ايران است استفاده کنيم و در فضايي دوستانه به بهترين شکل به جام جهاني برسيم.