طرفداری/ پیشکسوت استقلال نسبت به حرف های میناوند واکنش شدیدی نشان داد.
مهرداد میناوند، پیشکسوت پرسپولیس در یکی از برنامه های تلویزیونی صحبت های عجیب و دور از ذهنی را در خصوص منصوریان، سرمربی و رحمتی، دروازه بان استقلال انجام داد تا این اتفاق واکنش های زیاد استقلالی ها را علیه او در فضای مجازی همراه داشته باشد.
گفته می شود باشگاه استقلال و مهدی رحمتی از میناوند به خاطر حرف هایش در تلویزیون شکایت کرده اند.
مهدی پاشازاده، پیشکسوت استقلال به حرف های میناوند واکنش نشان داد و در اینستاگرام خود نوشت:
چو گفتار بسیار گشت. سخنگوی نزد مردمان خوار گشت. دلم گرفت، متاسف شدم برای اون مثلا پیشکسوتی که دستی بر آتش طنز و لودگی داره (!) و همیشه اول کلی حرف می زنه و بعد کمی فکر می کنه... می خواستم به خودش زنگ بزنم و بهش بگم حرف زدن نشون دهنده شخصیت انسانه و این انسان های بی شخصیت هستن که حتی واسه حرف زدن خودشون هم ارزش قائل نیستن و نسبت به حرفی که میزنن تعهدی ندارن.می خواستم بهش بگم که به این حرفا، حرفای صد من یه غاز میگن چون فرومایه و تهی از عقل و فهمه... می تونستم بهش بگم اگه نمی تونی حرف نزنی حداقل سکوت کن تا گند نزنی، نا سلامتی یه زمونی همبازی بودیم توی تیم ملی. می خواستم بهش بگم برادر من کسوت حرمت داره و ادب استقلالی و پرسپولیسی هم نداره...نبایستی واسه بالا بردن خودت(!) دیگرون رو بخوای به خیالت پایین بیاری یا توی این دوره و زمونه با توهین به مربی و بازیکن استقلال سکه محبوبیت پیش پرسپولیسی ها ضرب کنی. می خواستم بگم پرسپولیسی ها هم واسه این حرفای سخیف و بی ارزش تره خرد نمیکنن و به خودت بیا اما... پشیمون شدم!
کسی که حرمت بزرگ تاریخ پرسپولیس رو نیگه نمیداره و ادای اسطوره باشگاهش رو توی محافل خصوصی و عمومی و تلویزیون ملی در میاره بهش چی میشه گفت؟ اون می خواد با حرفای بی ارزش و نسنجیده به دیگرون بفهمونه که من هم وجود دارم...! این بار اما به جای در آوردن ادای اسطوره پرسپولیس و رنجوندن بزرگ پرسپولیس و پرسپولیسی ها حرفای نا مربوط و به دور از نزاکتی علیه دو چهره استقلالی زد که فقط میشه براش تاسف خورد و به قول دوستی همین تاسف هم برای اون زیادیه! جای شکرش باقیه که علی منصوریان و مهدی رحمتی عاقل تر از طرف بودن و پاسخی ندادن چون اگه جواب میدادن هم شان طرف میشدن. این رفتار و برخورد همون چیزی بود که انتظار می رفت. جامعه فوتبال نیازی به این شوخی های سخیف و آدمای لوده نداره بلکه ادب و متانت می خواد و اگه از خود پرسپولیسی ها هم بپرسین همینو میگن.زنده باد ادب و زنده باد شعور."

ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید