فارس/ سرمربی تیم فوتبال سیاه‌جامگان گفت: شکست بدی بود و قطعاً اثرات بدی هم خواهد داشت.
علیرضا مرزبان پس از شکست یک بر صفر تیمش برابر صنعت نفت آبادان در نشست خبری حاضر شد و اظهار داشت: شکست بدی بود و قطعاً اثرات بدی هم خواهد داشت. از برخی بازیکنانم راضی هستم که فوتبال خوبی را ارائه کردند. آرزوی ما این بود که نخستین بازی مان در ورزشگاه امام رضا (ع) را با پیروزی پشت سر بگذاریم. موقعیت‌های خوبی هم ایجاد کردیم که قدر آنها را ندانستیم.
وی ادامه داد: سعی می‌کنیم بازی‌های با کیفیتی را ارائه کنیم. برخی از بازیکنان جوان ما حتی یک دقیقه هم بازی نکرده‌اند و باید تلاش کنیم که آنها را به بازی ها برسانیم.
مرزبان خاطرنشان کرد: صحنه‌ای که داور پنالتی اعلام کرد من نزدیک به صحنه بودم. من آدم جنجالی نیستم و به نظرم این خطا بیرون از محوطه جریمه بود و خطای شدیدی هم رخ نداد.
سرمربی تیم فوتبال سیاه جامگان با اشاره به غیبت بادامکی و احمدی برای بازی آینده عنوان کرد:اعتماد به جوانان ما را به جلو می‌برد. غیبت این دو بازیکن به تیم ما ضربه نمی‌زند، چون ما بازیکنان جوان باکیفیتی داریم.
وی گفت: در این بازی موقعیت های خوبی ایجاد کردیم، اما آنها را از دست دادیم. هرچه از زمان بازی گذشت شرایط بهتری پیدا کردیم؛ نیمه دوم تمرکز بالایی هم داشتیم. بازیکن خارجی‌مان که وارد زمین کردیم به دلیل اتفاقات گذشته تمرکز کافی نداشت و ضرباتش دقیق نبود. باید تلاش کنیم برای هفته‌های آینده شرایط تیم را بهبود ببخشیم.

ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید