ایلنا/ فاصله پرسپولیس با اسصتقلال به اندازه فاصله بارسا از رئال است.
پرسپولیس یکی از راحت‌ترین بردهایش را دشت کرد تا نشان دهد همان تیم رقیب هفته‌های گذشته است. این برد در شرایط فوق‌العاده‌ای به دست آمد.
از آنجایی که فولاد هفته قبل در دقیقه آخر از دست برانکو و تیمش قسر در رفت تراکتورسازی نخستین تیمی بود که توسط سرخ‌ها دبل شد. این اتفاق در حضور بیش از 70 هزار نفر و در یک بازی برتر رقم خورد تا هیچ حرف و سخنی در کار نباشد. سرخ‌ها با این برد 40 امتیازی شدند، آن هم بعد از 17 بازی.
حالا پرسپولیس میانگین 35/2 هر بازی را دارد که برای قهرمانی کافی است. جالب اینکه پرسپولیس با تیم دوم جدول که فولاد باشد 9 امتیاز اختلاف دارد، درست مثل بارسلونا صدرنشین لالیگا که همین تعداد امتیاز با اتلتیکو مادرید تیم دوم جدول اختلاف ایجاد کرده.
جالب اینکه اختلاف امتیاز پرسپولیس با رقیب دیرینه‌اش یعنی استقلال درست به اندازه اختلاف بارسا با رئال مادرید است که به 14 رسیده(رئال یک بازی کمتر از بارسا انجام داده).
این اختلاف امتیاز برای پرسپولیس همچنان حاشیه امنیت فوق‌العاده‌ای ایجاد کرده. البته پرسپولیس اگر هفته قبل فولاد را شکست می‌داد الان با فولاد رده دومی 12 امتیاز اختلاف داشت و شاید از همین حالا می‌شد تیم برانکو را قهرمان این فصل معرفی کرد.

اخبار داغ ورزش در کانال تلگرامی «کانال ورزش»