آخرین خبر/ در پی عدم توافق مهدی طارمی با باشگاه الغرافه بر سر برخی از بندهای قراردادش، تیم قطری حاضر به از دست دادن مهاجم ملی‌پوش پرسپولیس نشده و مخالفت خود را با بازگشت وی به ایران اعلام کرده است.
به گزارش نود، باشگاه الغرافه به طارمی و مدیر برنامه‌هایش اعلام کرده در صورتی که این بازیکن بخواهد به ایران برگردد، اقدام قانونی خواهد کرد.
باشگاه پرسپولیس هم با توجه به نامه‌ای که به الغرافه داده، تمایلی برای بازگشت طارمی به ایران ندارد چراکه بسیار نگران است ماجرای ریزه اسپور برای آنها تکرار شود.
طارمی نیز مردد است و این نشان می‌دهد او همچون گذشته تمایل چندانی به بازی در تیم‌های عربی ندارد.
باشگاه پرسپولیس هم در شرایطی طارمی را راهی الغرافه کرد که بر سر مبلغ رضایت‌نامه توافق قطعی نشده بود. پیشنهاد الغرافه صدور رضایتنامه با ۵۲۰ هزار دلار بود و اصرار پرسپولیس به دریافت مبلغ بیشتر بود. آن‌ها در نهایت به توافق رسیدند و پرسپولیس ۵۰۰ هزار دلار از الغرافه دریافت کند و ۱۰۰ هزار دلار از طارمی بگیرد.
الغرافه می‌توانست بابت ۵ ماه حضور طارمی در این تیم بخشی از درآمد ۲۲۱ هزار دلاری طارمی از سوی فیفا را هم دریافت کند اما با اصرار پرسپولیس و موافقت الغرافه تیم قطری اعلام کرد این درآمد را کاملا به پرسپولیس تعلق می گیرد.
پرسپولیس و الغرافه به توافق رسیدند اما حالا این طارمی است که با الغرافه به بن بست رسیده.
به گزارش ورزش سه، نکته جالب طلسم شدن حضور طارمی در باشگاه‌های خارجی است؛ اما او همچنان فرصت دارد تا در نقل و انتقالات زمستانی به تیم‌هایی که شانس حضور در آنها را داشت، برود. تیم‌هایی مثل لوکرن، لژیا ورشو و یک تیم یونانی. البته طارمی به این دلیل قطر را انتخاب کرده بوده که زیاد از ایران دور نباشد؛ اما در شرایط جدید مشخص نیست چه شرایطی در انتظار این بازیکن پر سر و صدا است. اینکه آیا او در پرسپولیس خواهد ماند یا خیر؟
وقتی موضوع طارمی است ما انتظار هر تصمیمی را از او داریم!
باید دید طارمی امروز (پنجشنبه) با الغرافه توافق خواهد کرد و یا الغرافه حاضر می‌شود با صدور نامه‌ای کتبی برای باشگاه پرسپولیس اعلام کند ادعایی در قبال بازگشت طارمی ندارد.


همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در ویسپی
http://wispi.me/channel/akharinkhabar
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar