تسنیم/ رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ به اظهارات مالک باشگاه مشکی‌پوشان واکنش نشان داد.
سعید فتاحی در واکنش به اعتراض مسؤلان باشگاه مشکی‌پوشان به حضور بیش از اندازه هواداران تیم پرسپولیس در دیدار روز گذشته (جمعه) این دو تیم در ورزشگاه ثامن مشهد, به خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم گفت: وقتی که هواداران تیم مشکی‌پوشان نیامدند و سکو‌ها را پر نکردند, ما باید چه کار می‌کردیم؟ قانون می‌گوید فقط 10 درصد از سکو‌ها باید به تیم میهمان تعلق بگیرد، اما به شرط اینکه مابقی سکو‌ها را تیم میزبان پر کند. در غیر این صورت ما نمی‌توانیم سکو‌ها را خالی نگه داریم. دیدید زمانی که بازی شروع شده بود ما جایگاه‌ها را باز کردیم، چرا که نمی‌شود هواداران را زمانی که سکو‌ها خالی است، پشت در نگه داشت.
وی درباره اینکه مالک باشگاه مشکی‌پوشان بعد از این بازی گفته بود که در شهرشان غریب هستند, ادامه داد: این خنده‌دار است که وقتی ورزشگاه را پر نکرده‌اند, 10 هزار هوادار پرسپولیس بیرون ورزشگاه بمانند. این قانون است و همه جا به همین شکل اجرا می‌شود. شما می‌بینید تیم تراکتورسازی هم زمانی که به تهران می‌آید, هوادارانش 30 تا 40 درصد از ورزشگاه را پر می‌کنند.
عباسی: مشخص نبود ما در بازی میزبان بودیم یا میهمان؛ ورزشگاه خالی باشد بهتر است!
رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال راجع به این جمله که قرار شده دیگر مشکی‌پوشان از تیم‌های استقلال و پرسپولیس در مشهد میزبانی نکند, تصریح کرد: این موضوع دیگر دست خود‌شان است که در کجا میزبانی کنند. فقط باید یکی دو ماه قبل به ما بگویند و ورزشگاهی را که می‌خواهند در آن بازی برگزار شود، معرفی کنند.
وی در پاسخ به این سؤال که‌ آیا بهتر نیست این بازی‌های مهم در ورزشگاه امام رضا (ع) برگزار شود, یادآور شد: در ابتدا قول داده بودند بازی‌ها را به آنجا ببرند, اما نبردند. ما نمی‌توانیم اجبارشان کنیم و انتخاب ورزشگاه دست تیم میزبان است.

همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در ویسپی
http://wispi.me/channel/akharinkhabar
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar

پوشاک پاييزه از 39هزار تومان
ببينو آگهی