ایلنا/ سید حسین حسینی در این فصل سه گل از یک منطقه دریافت کرده است.
سرانجام پس از 872 دقیقه سید حسین حسینی در رقابت های لیگ برتر گل خورد تا نهمین کلین شیت پیاپیش به ثبت نرسد. البته این اتفاق در حالی رخ داد که گلر 25 ساله استقلال موفق شد دروازه بانانی چون وحید طالب لو، سید مهدی رحمتی، آرمناک پطروسیان، علیرضا بیرانوند، ناصر حجازی، احمدرضا عابدزاده و بهرام مودت را پشت سر بگذارد.
اما چگونه این طلسم شکسته شد؟ زننده گل رضا اسدی بود. هافبک دفاعی فصل گذشته نفت تهران که توسط عبدالله ویسی در سپاهان دیده نشد و علی دایی او را به فوتبال ایران معرفی کرد و در سبد خرید همیشگی اش جای داد. اسدی با پشت سر و از روی یک ضربه ایستگاهی موفق شد گل تساوی بخش را به ثمر برساند و توپ را به کنج پایین سمت چپ دروازه حسینی بفرستد.
پیش از این گل آخرین بار علی علیپور موفق شده بود در رقابت های لیگ برتر به حسینی گل بزند. مهاجم 22 ساله پرسپولیس از روی نقطه پنالتی عقاب جدید هواداران استقلال را مغلئب خود کرد. اگر بخواهیم آخرین باری که حسینی در رقابت های لیگ برتر در جریان مسابقه تسلیم شده است را به یاد بیاوریم باید گل حسین ابراهیمی در هفته هشتم را هم به دلیل مشابه علیپور، پشت سر بگذاریم و دوباره به ورزشگاه آزادی برسیم. بیست و نهم شهریور، تقریبا 4 ماه قبل. آخرین شبی که منصوریان سرمربی استقلال بود. در آن دیدار استقلال مقابل ذوب آهن به سرنوشت ماند سایپا دچار شد. نیمه اول گل زد و در اواخر بازی گل مساوی را دریافت کرد. روزبه چشمی به جای شجاعیان گل زد و محمد نژاد مهدی نقش امروز رضا اسدی را بازی کرد. نکته عجیب اینجاست که ضربه نژاد مهدی هم به جایی زده شد که اسدی زد. گوشه سمت چپ!
بازهم عقب تر می آییم. هفته ششم. اولین بازی حسینی برای استقلال. تقابل استقلال با پارس جنوبی جم در ورزشگاه تختی این شهر. دقیقه 38. فرار علی دشتی روی اشتباه مدافع استقلال و ضربه چیپ او که به قعر دروازه حسینی رفت. به کجای دروازه زده شد؟ سمت چپ! سه گل از یک زاویه.
حسینی در این فصل به استثنای گلی که از نساجی در جام حذفی خورد؛ در 14 مسابقه 6 گل دریافت کرده است. یعنی کمتر از نیم گل در هر مسابقه. گل علیپور و حسین ابراهیمی از روی نقطه پنالتی زده شد و گل فرشاد سالاروند هم برگشت یه ضربه پنالتی بود. اما گل های علی دشتی، محمد نژاد مهدی هر سه به یک منطقه از دروازه گلر با استعداد آبی پوشان زده شد و به بار نشست. این شاید تنها نقطه ضعف سید حسین در کنار خروج های ناپخته اش باشد. بی تردید سید شیرازی آبی پوشان پایتخت با رفع این دو نقیصه می تواند بیش از این از فوتبالدوستان و همچنین کارلوس کی روش دلربایی کند.

همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در ویسپی
http://wispi.me/channel/akharinkhabar
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar