نود/ تساوی با گسترش فولاد، پرسپولیس را برای اولین بار از فصل پیش عقب انداخت.
پرسپولیس فصل پیش نمایشی فوق العاده داشت و رکوردهای زیادی در فوتبال ایران شکست. آن‌ها امیدوار بودند، این فصل بتوانند سقف موفقیت‌شان را ارتقا دهند و از فصل پیش هم بهتر نتیجه بگیرند. در ۱۹ هفته گذشته، پرسپولیس همیشه از فصل پیش جلو بود و عملکرد بهتری داشت اما پس از تساوی با نفت تهران این برتری فقط به لطف تفاضل گل بود و امروز، سرانجام آن‌ها از فصل قبل خودشان عقب افتادند.
پرسپولیس در سه هفته اخیر، ۴ امتیاز از دست داده و در حال حاضر، با ۴۵ امتیاز صدرنشین لیگ برتر است. فصل پیش آن‌ها در هفته بیستم، با پیروزی قاطع سه به هیچ مقابل تراکتورسازی ۴۷ امتیازی شدند و کارنامه‌ای موفق‌تر از امسال داشتند. البته فصل پیش، پرسپولیس نیم فصل تقویت شد اما این فصل، با توجه به محرومیت از نقل و انتقالات و نبود طارمی، تعداد بازیکنان‌شان از اوایل فصل کمتر هم شده است.
نکته امیدوار کننده، این است که پرسپولیس فصل پیش در هفته بیست و یکم، به استقلال باخت و اگر بتواند هفته بعد پیکان را شکست دهد و انتقام بازی رفت را بگیرد، دوباره از فصل پیش جلو می‌افتد. سقفی که یک سال قبل، برای بیشترین امتیاز در یک فصل لیگ برتر ساخت و امسال، فقط خودش می‌تواند آن را بشکند.

ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید