مهر/ تیم فوتبال استقلال در بیستمین دیدار خود در رقابت‌های لیگ برتر برابر پدیده با نتیجه تساوی متوقف شد. آبی‌پوشان در دقایق پایانی این مسابقه یک پنالتی از دست دادند.

اخبار داغ ورزش در کانال تلگرامی «کانال ورزش»

از هفته بیستم رقابت های لیگ برتر استقلال و پدیده از ساعت ۱۵ در ورزشگاه ثامن مشهد به مصاف هم رفتند که این با در نهایت با نتیجه تساوی بدون گل خاتمه یافت.
در نیمه اول بازی چندان خوبی را از هیچ کدام از دو تیم شاهد نبودیم و در یک کلام بازی چنگی به دل نمی زد. در این نیمه هر یک از دو تیم تنها یکبار توانستند موقعیت هایی نصفه و نیمه را روی دروازه یکدیگر خلق کنند اما در نهایت این نیمه بدون آن که گلی در بر داشته باشد به پایان رسید.
در نیمه دوم بازی فرم بهتری به خود گرفت و اشتهای هر دو تیم برای رسیدن به گل بیشتر شد. بهترین موقعیت این بازی در دقیقه ۶۲ برای تیم پدیده ایجاد شد که محمدرضا خلعتبری در موقعیتی بسیار عالی نتوانست از پاس طلایی معین عباسیان استفاده کرده و توپ را با فاصله زیادی از کنار دروازه به بیرون زد.
در دقیقه ۶۴ بازی هم یک درگیری بین بازیکنان دو تیم پیش آمد که فرشید اسماعیلی هافبک آبی پوشان در متن این درگیری حضور داشت که در نهایت با دخالت داور این صحنه ختم به خیر شد.
در دقیقه ۷۸ بازی بعد از آن که دقایق زیادی شاهد وقوع صحنه خطرناکی نبودیم، بهنام برزای مهاجم تازه وارد استقلال به شدت دروازه پدیده را با خطر مواجه کرد و با یک ضربه که از زاویه بسته زد هر دو تیر دروازه تیم پدیده را به لرزه در آورد.
شاگردان شفر در دقیقه ۸۸ بازی بهترین فرصت را برای کسب پیروزی در این بازی داشتند. امید ابراهیمی در این دقیقه پشت یک ضربه پنالتی ایستاد و در مصافی تک به تک با سعید جلالی راد دروازه بان جوان پدیده مغلوب وی شد تا این بازی همچنان بدون گل باشد.
بعد از این ضربه قدری تشنج در ورزشگاه ایجاد شد و اشکان خورشیدی رضا مهاجری سرمربی پدیده را از بازی اخراج کرد. در نهایت نیز این بازی حساس بدون رد و بدل شدن گل به پایان رسید.

اخبار داغ ورزش در کانال تلگرامی «کانال ورزش»