فارس/ سرپرست تیم فوتبال پیکان گفت: در لغو شدن دوباره بازی ما مقابل فولاد خوزستان هیچ کسی مقصر نیست و آلودگی هوا کار را سخت کرد.
محمدرضا طهماسبی در خصوص لغو دوباره دیدار تیم‌های فولاد خوزستان و پیکان گفت: متاسفانه و واقعا متاسفانه بازی تیم ما برای دومین روز متوالی مقابل فولاد لغو شد. آنقدر گردوغبار در هوا زیاد است که نفس کشیدن سخت است و من نمی‌دانم در این شرایط مردم اهواز چطور زندگی می‌کنند. لغو شدن بازی ما با فولاد هم به دلیل شرایط نامساعد آب و هواست و این مسئله به هیچ کسی ارتباط ندارد و کسی را نمی‌توان در این خصوص مقصر قلمداد کرد.
وی ادامه داد: با این شرایط کار برای ما خیلی سخت شده است. روز پنجشنبه تمرین نکردیم. دیروز وامروز هم به دلیل اینکه احتمال داشت بازی‌مان برگزار شود تمرین انجام ندادیم و روز پنجشنبه آینده هم به دلیل اینکه فردایش با پرسپولیس بازی داریم نمی‌توانیم تمرین سفت و سختی انجام دهیم. با این شرایط ما عملا 4 روز از تمرین‌مان را از دست دادیم و از طرفی هم باید یک بار دیگر با صرف هزینه‌های زیاد دوباره به اهواز بیاییم.الان هم به دلیل نبودن پرواز از اهواز به تهران مجبوریم با اتوبوس به تهران برگردیم و بازیکنان حسابی خسته می‌شوند اما باید از فردا برای بازی با پرسپولیس آماده شویم.ما روز جمعه بازی مهمی داریم و اینقدر هوا در اهواز خراب بود که حتی نتوانستیم تمرین کنیم.
سرپرست تیم پیکان تصریح کرد: به تعویق افتادن بازی واقعا اجباری بود و هیچ کسی در این خصوص مقصر نیست و کاری از دست سازمان لیگ هم برنمی‌آمد. به هر حال ما باید یک بار دیگر به اهواز بیاییم و شرایط سختی برای ما رقم خواهد خورد.
مربی تیم پیکان در خصوص بازی این تیم مقابل پرسپولیس که روز جمعه برگزار خواهد شد، افزود: بازی سختی در انتظار ما خواهد بود اما خوشبختانه بازیکنان ما آماده هستند و از فردا برای این بازی استارت خواهیم زد. امیدوارم بازی خوبی در پیش داشته باشیم و بتوانیم امتیاز کامل این بازی را بگیریم.
طهماسبی در پاسخ به این سؤال که تنها باخت پرسپولیس در لیگ برتر توسط پیکان رقم خورده و آیا این احتمال وجود دارد که یک بار دیگر سرخپوشان را شکست دهید، تصریح کرد: درباره نتیجه بازی نمی‌توانم قطعی صحبت کنم اما می‌دانم بازیکنان‌مان انگیزه زیادی برای این بازی دارند. پیش‌بینی کردن سخت است هر چند که بچه‌های ما اراده می‌کنند تا بهترین بازی را انجام دهند. متاسفانه در بازی‌های اخیر با وجود اینکه بازیکنان انرژی زیادی می‌گذارند اما از موقعیت‌ها به خوبی استفاده نکردیم و نتوانستیم پیروز باشیم و امیدوارم در بازی روز جمعه مقابل پرسپولیس این مسئله برطرف شود.

اخبار داغ ورزش در کانال تلگرامی «کانال ورزش»