نمناک/ مهدی طارمی مهاجم سابق پرسپولیس و کنونی الغرافه در آستانه اتمام محرومیت خود پیامی را برای طرفداران پرسپولیس در اینستاگرامش منتشر کرد.
مهدی طارمی که در اقدامی غیرحرفه ای تمرینات تیم ریزه اسپور ترکیه را ترک کرد و به ایران برگشت باعث شد که باشگاه ترکیه ای به فدراسیون بین المللی فوتبال شکایت کند و بتواند در این پرونده مهدی طارمی و باشگاه پرسپولیس را محکوم کند و براساس حکمی که فیفا صادر کرده بود مهاجم سرخپوشان چهار ماه از همراهی این تیمش محروم شد و با این اتفاق باشگاه پرسپولیس محکوم به پرداخت مبلغ 789500 یورو شد.پس از گذشتن 4 ماه امروز محرومیت مهدی طارمی رسما تمام می شود.
مهدی طارمی مهاجم سابق پرسپولیس و کنونی الغرافه در آستانه اتمام محرومیت خود پیامی را در اینستاگرامش منتشر کرد. او به تازگی به تیم الغرافه قطر پیوسته است.
محرومیت چهار ماهه مهدی طارمی امروز رسما تمام می شود.
طارمی زمانی که در پرسپولیس بازی می کرد به دلیل شکایت باشگاه ریزه اسپور 4 ماه از فعالیت فوتبالی محروم شد و امروز این محرومیت به پایان می رسد.
این بازیکن که اخیرا به الغرافه قطر پیوسته می تواند از اولین بازی بعدی تیمش در لیگ قطر به میدان برود.

طارمی در اینستاگرام خود این متن را منتشر کرد:

«بنام خدا
سلام به همه پرسپولیسی های عزیز، آقای برانکو و بازیکنان و رفقای چند ساله من در پرسپولیس و البته مدیریت و کارمندای باشگاه
جدایی در هر حس و حالی برای ادمی سخته اما سرنوشت گاهی انسانها رو در مسیر جداگانه قرار میده! گل زدم،مشهور شدم و آقای گل فوتبال ایران شدم که همه اینها زیر سایه یک نام بزرگ بود بنام پرسپولیس که تا لحظه ای که نفس بکشم مدیون این نام بزرگ هستم.
دلتنگ همه شما هستم اما باید تلاش کنم تا باز هم بتونم نام نیکی برای فوتبال ایران کسب کنم.به خودم ایمان دارم که هنوز تو فوتبال باید کارهای بزرگی انجام بدم تا دل همه اونهایی که برام زحمت کشیدن شاد شه،من کم سختی نکشیدم اما همیشه خدا پشت و پناهم بوده تا بتونم اتفاقات بزرگی رقم بزنم.
دعام کنید ،رفاقت با پرسپولیس همیشه دو طرفست و من بهش افتخار میکنم.
بازم میگم پرسپولیس ،بازیکنانش و هوادارای محترمش همیشه در قلب من خواهند بود؛یا علی»

اخبار داغ ورزش در کانال تلگرامی «کانال ورزش»