ایلنا/ در نشست امروز هیات مدیره سپاهان در مورد گزینه‌های جانشینی کرانچار تصمیم‌گیری خواهد شد.
پس از استعفای محسن طاهری از مدیریت باشگاه سپاهان، کرانچار هم از هدایت این تیم کنار گذاشته شد تا وضعیت سرمربیگری در این تیم هم به اما و اگر بیافتد و گمانه‌زنی‌ها در مورد گزینه‌های جانشینی وی هم آغاز شود و نام‌های مختلفی در این میان به گوش برسد.
در حال حاضر مطرح شدن نام‌های مختلف برای نیمکت سپاهان در حد گمانه‌زنی است و تا برگزاری نشست هیات مدیره نمی‌توان نظر قطعی داد ولی شنیده‌ها حاکی از آن است که مذاکرات اولیه با چند گزینه آغاز شده است که هم مربیان داخلی در میان آنها هستند و هم چند گزینه خارجی که البته باید مورد بررسی قرار بگیرند.
در زیر نام چند مربی ایرانی که نزدیک نیمکت سپاهان معرفی شده‌اند را بررسی کرده‌ایم:
منصور ابراهیم‌زاده
سابقه مربیگری در سپاهان را داشته است ولی تجربه سرمربیگری وی در ذوب‌آهن، راه‌آهن، پیکان و نفت بوده و آخرین حضور وی روی نیمکت مس کرمان در لیگ دسته اول بوده است. ابراهیم‌زاده در ذوب‌آهن نتایج خوبی کسب کرده و سابقه نایب قهرمانی لیگ قهرمانان آسیا را هم دارد. وی از گزینه‌های نزدیک به نیمکت سپاهان محسوب می‌شود.
علیرضا منصوریان
پس از جدایی از استقلال در اواسط نیم فصل نخست دیگر فعالیتی در فوتبال نداشته است و در چند مقطع نامش به عنوان گزینه‌ هدایت چند تیم از جمله نفت تهران مطرح شد که به نتیجه نرسید. منصوریان اعلام کرده بود تا پایان فصل پیشنهادی قبول نمی‌کند ولی باید دید نیمکت سپاهان وی را وسوسه خواهد کرد یا نه.
یحیی گل‌محمدی
سرمربی جدا شده تراکتورسازی پیش از این هم نشان داده زیاد دوست ندارد بیرون از گود بنشیند و معمولاً با فاصله کمی از قطع همکاری با یک تیم، به تیم دیگری پیوسته است. او به تازگی با تراکتورسازی قطع همکاری کرده است و با توجه به سابقه حضورش در اصفهان و ذوب‌آهن، مورد توجه سپاهانی‌ها قرار دارد. رد کردن پیشنهاد دستیاری ساغلام از سوی مجتبی حسینی گمانه‌زنی‌ها را در مورد اینکه این زوج همیشگی قرار است به زودی در تیم دیگری مشغول شوند تقویت کرده است و باید دید در نهایت چه می‌شود.
محرم نویدکیا
از مدت‌ها قبل از وی به عنوان گزینه هدایت سپاهان یاد شده بود و رد کردن درخواست حضور در کادرفنی کرانچار و اینکه او به اطرافیانش گفته بود به عنوان سرمربی به سپاهان خواهد آمد فرضیه حضور او روی نیمکت تیم را تقویت می‌کند. نویدکیا محبوبیت بالایی روی سکوها دارد و برای خاموش کردن خشم هواداران این تیم گزینه مناسبی است ولی بی‌تجربگی او می‌تواند پاشنه آشیل نشستنش روی نیمکت باشد. باید دید در نهایت او به سپاهان می‌آید یا نه.
سایرین...
جواد نکونام، حسین فرکی و گزینه‌های خارجی هم مطرح هستند ولی با توجه به جمیع شرایط شانس 4 گزینه بالای بیشتر است. باید دید در نهایت تصمیم هیات مدیره چه خواهد بود. احتمال اینکه پروسه انتخاب سرمربی به طول بیانجامد هم زیاد است و در این صورت در دیدار هفته بیست و یکم مقابل فولاد احتمالاً محمود کریمی به عنوان مربی موقت روی نیمکت خواهد نشست.

اخبار داغ ورزش در کانال تلگرامی «کانال ورزش»