میزان/ بازیکن تیم فوتبال سپیدرود گفت: از این پس همه بازی‌های سپیدرود مهم است چون وضعیت خوبی در جدول نداریم و باید تیم را در لیگ برتر نگه داریم.
میعاد یزدانی اظهار داشت: بازی ما با استقلال یکی از سخت‌ترین بازی‌ها بود چون آنها به دلیل امتیازات زیادی که از دست دادند به قصد جبران به میدان آمدند. در هر حال آنها بازی بهتری نسبت به ما انجام دادند و برنده شدند.
این بازیکن افزود: تیم ما همه تلاش خود را به کار برد تا در بازی با استقلال حداقل امتیاز را بگیرد ولی آن بازی روز شانس استقلال بود. البته ما همه تلاش خود را کردیم تا گل اول استقلال را جبران کنیم ولی گل دوم حریف همه چیز را خراب کرد و برنامه‌هایمان بهم ریخت در نتیجه در ادامه دیگر نتوانستیم به بازی برگردیم و گل‌ها را جبران کنیم.
وی در مورد وقفه‌ای که در رقابت‌های لیگ برترایجاد شده هم تصریح کرد: تعطیلات در کوران مسابقات هیچ وقت خوب نیست ولی شاید برای تیم ما ریکاوری خوبی باشد. امیدوارم بعد از چند روز استراحت با قدرت بیشتر و با روحیه بهتر برگردیم و هفته آینده نتیجه خوبی بگیریم.
یزدانی ادامه داد: از این پس همه بازی‌ها برای ما مهم و حساس است چون وضعیت خوبی در جدول نداریم و باید تیم را در لیگ برتر نگه داریم. فکر می‌کنم این کار دور از دسترس نیست چونکه ما باور داریم که در لیگ برتر می‌مانیم.
این بازیکن به حواشی اخیر در مورد علی کریمی و تاثیر آن روی تیم سپیدرود اشاره کرد و افزود: ما به این چیز‌ها کاری نداریم چون سرمربی از ما خواسته کار خودمان را انجام داده و به این مسائل توجه نکنیم. از این رو ما هم در کار علی اقا دخالت نمی‌کنیم.

اخبار داغ ورزش در کانال تلگرامی «کانال ورزش»