ورزش 3/ درخشش اقای گل حاضر لیگ برتر در مصاف با نسف قارشی باعث شد تا رسانه های ازبک به مهاجم پرسپولیس لقب قاتل 19 ساله بدهند.
نمایش درخشان علی علیپور در مصاف با نسف قارشی در هفته اول لیگ قهرمانان آسیا که توام شد با ثبت دو گل و ایستادن این بازیکن در جمع برترین گلزنان فصل تازه شروه شده لیگ قهرمانان باعث شد تا رسانه های ازبکستان در توجهی ویژه به این بازیکن لقب "قاتل 22 ساله" را به علیپور بدهند.
در خبری که سایت sportsuz روی خروجی خود قرار داد، آمده است:« در ورزشگاه آزادی یکگ بازیکن جوان و 19 ساله به نام علی علیپور با دو بار باز کردن دروازه نسف زمینه برد سه گله پرسپولیس را فراهم کرد تا بتوان از او به عنوان قاتل مردان قارشی نام برد، بازیکنی که این فصل به پدیده فوتبال ایران تبدیل شده و در حال حاضر با 17 گل زده آقای گل لیگ برتر ایران نیز لقب گرفته است و با این روند قطعا خبرهای بسیار زیادی از او در سال های آتی شنیده خواهد شد».
علی علیپور با دو بار گشودن دروازه نسف قارشی در ورزشگاه آزادی توانست در اولین روز لیگ قهرمانان آسیا در منطقه غرب در کنار بغداد بونجاح مهاجم مراکشی السد در صدر جدول بهترین گلزنان قرار گرفته و خود را مدعی کسب عنوان آقای گلی نشان بدهد. روندی که اگر ادامه پیدا کند قطعا شانس های او برای رسیدن به جام جهانی با پیراهن ایران را افزایش خواهد داد.

اخبار داغ ورزش در کانال تلگرامی «کانال ورزش»