تسنیم/ بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت که بازی فردا با السد مهمترین بازی گروه D لیگ قهرمانان است.
حسین ماهینی در نشست خبری پیش از بازی فردای پرسپولیس و السد گفت: باید از میهمان نوازی قطری‌ها تشکر کنم و جا دارد بابت سانحه هوایی یاسوج تسلیت بگویم. با تمام احترامی که برای تیم‌های ازبکستان و اماراتی گروه دارم، اما فکر می‌کنم مهمترین بازی این گروه بین ما و السد است.
وی افزود: السد بازیکنان و کادرفنی قدرتمندی است و دیدار ما مقابل آنها به نوعی فینال گروه محسوب می‌شود. می‌دانیم السد تیمی قدرتمندی است، همانطور که ما فصل گذشته در لیگ قهرمانان نشان دادیم تیم خیلی خوبی هستیم و اگر در بازی با الهلال 5 بازیکن غایب نداشتیم به فینال می‌رفتیم و شاید قهرمان هم می‌شدیم.
مدافع-هافبک پرسپولیس با تأکید بر اینکه این تیم قدرت خودش را نشان داده است، گفت: در این فصل از لیگ قهرمانان آسیا در بازی اول توانستیم به خوبی پیروز شویم و هواداران‌مان را امیدوار کردیم. السد را هم می‌شناسیم و مرتضی پورعلی‌گنجی دوست خودم در این تیم است. همه بچه‌ها می‌دانند که بازی سختی داریم و امیدوارم فردا برنده بازی باشیم و بتوانیم سه امتیاز را کسب کنیم.
ماهینی در خصوص اینکه چقدر از تیم السد و شرایط تاکتیکی این تیم شناخت دارد، اظهار داشت: به شرایط بازیکنان تیم السد واقف هستیم. آنها را خوب می‌شناسیم و می‌دانیم آنها به لحاظ قدرت بدنی و تکنیک بازیکنان خوبی در اختیار دارد و اکثر تیم‌های عربی و قطری از خط هافبک تا مهاجمان‌شان بازیکنان خوبی دارند. السد در هر سه پست دفاع، هافبک و خط حمله بازیکنان خوبی دارد که نتیجه آن شرایط خوب‌شان در لیگ قطر است که شانس قهرمانی دارند.

اخبار داغ ورزش در کانال تلگرامی «کانال ورزش»