ورزش 3/ احسان حدادی تمرینات جدی خود را از هفته آینده برای حضور در بازی های آسیایی جاکارتا و المپیک 2020 در سانتیاگو شروع می کند.
احسان حدادی، پرتابگر طلایی دیسک آسیا دوشنبه هفته آینده به منظور حضور در اردوی تدارکاتی پیش از بازی های آسیایی جاکارتا، تهران را به مقصد سانتیاگو ایالت کالیفرنیا ترک می‌کند.
او در خصوص آغاز این دوره اردویی اظهار داشت: این دوره اردو را با هدف آغاز تمرینات پرتابی زیر نظر مک‌ویلکینز به مدت 2 ماه و برای حضور در چند مسابقه تا پیش از آغاز بازی های آسیایی جاکارتا در شهر سانتیاگو ایالت کالیفرنیا پیگیری خواهم کرد.
حدادی گفت: برنامه ریزی های مربی ام تا پیش از آغاز بازی های آسیایی، ادامه تمرینات و حضور در چند تورنمنت بین المللی و مسابقات دایموند لیگ است. به همین منظور حضور در مسابقات مختلف در روزهای 12، 14، 21 و 28 آوریل در مسابقات USSD، لس آنجلس و ایرواین، 26 و 27 می مسابقات هاله آلمان، 7 ژوئن مسابقات دایموند لیگ اوسلو نروژ، 10 ژوئن مسابقات دایموند لیگ استکهلم سوئد، 30 ژوئن مسابقات دایموند لیگ پاریس، 30 جولای فینال مسابقات دایموند لیگ در بروکسل بلژیک، 5 سپتامبر بازی های جاکارتا اندونزی، 8 و 9 سپتامبر جام جهانی استراوا چک برنامه های مسابقات من در طول مدت تمریناتم با مک‌ویلکینز می‌باشد.
نایب قهرمان پرتاب دیسک المپیک لندن در پایان گفت: تمام هدفم تکرار مدال در بازی‌های آسیایی جاکارتا و المپیک توکو است و امیدوارم با پشتکار و توکل به خدا به اهدافم برسم و بار دیگر دوومیدانی ایران را در بازی‌های آسیایی و المپیک صاحب مدال کنم.

ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید